See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu w walucie polskiej na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Wieruszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa: Udzielenie kredytu w walucie polskiej na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Wieruszów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Kwota kredytu: do 5 056 000,00 zł Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany przez zamawiającego w rozdziale 4 SWZ.
Interne Kennung: ZR.271.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa: Udzielenie kredytu w walucie polskiej na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Wieruszów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:Kwota kredytu: do 5 056 000,00 zł. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany przez zamawiającego w rozdziale 4 SWZ.