2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie 2 cz. 2 „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla osiedla Na Wrzosach - etap IV"; Zadanie 3 cz. 2 "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice - rejon Drogi Wojewódzkiej"
Beschreibung: Pełna nazwa zadań w projekcie: Zadanie 2 - Budowa i modernizacja zbiorczego systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie aglomeracji w miejscowości Niepołomice cz. 2 „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla osiedla Na Wrzosach - etap IV" Zadanie 3 - Budowa i modernizacja zbiorczego systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie aglomeracji w miejscowości Wola Batorska cz. 2 "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice - rejon Drogi Wojewódzkiej" realizowanych w ramach projektu pn. „Rozbudowa gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Niepołomice – etap II” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań dotyczących dokumentacji powykonawczej jak również realizacji zawiera dokumentacja projektowa, STWiORB, SWZ, wzór umowy (obowiązujący dla obu części) oraz harmonogram rzeczowo-finansowy będący integralną częścią umowy - dotyczy obu części ( zostanie dostosowany odpowiednio po rozstrzygnięciu postępowania. Pozostałe zapisy obowiązujące dla obu części: 1. Przed podpisaniem umowy Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza w uzgodnieniu z Zamawiającym uzupełni harmonogram rzeczowo – finansowy będący załącznikiem do umowy w zakresie kosztów dotyczących poszczególnych etapów realizacji inwestycji. 2. Wykonawca wykona wszystkie roboty budowlane objęte dokumentacją projektową, STWiORB, Ofertą Wykonawcy, Umową oraz wszystkie prace, nawet niewspomniane w Umowie, które są konieczne dla stabilności, ukończenia, czy bezpiecznego i właściwego działania i eksploatowania wszystkich wytworzonych robót i zamontowanych urządzeń. 3. Wykonawca zakupi i dostarczy materiały niezbędne do kompleksowej realizacji przedmiotowego zamówienia. 4. Wykonawca zobowiązany będzie do zastosowania materiałów, które swoimi parametrami (tj. kolor, opis) jednoznacznie wskazują na rodzaj prowadzonych nimi mediów. 5. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania prac przygotowawczych, zorganizowania zaplecza techniczno-socjalnego i terenu budowy, wykonania wszystkich robót towarzyszących niezbędnych do kompleksowej realizacji przedmiotu umowy. 6. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia wykonania przedmiotu umowy przez osoby, których kwalifikacje pozwalają na wykonanie robót, a w szczególności zapewnienia wykonania przedmiotu umowy oraz nadzoru robót przez osoby mające wymagane przepisami prawa uprawnienia. 7. Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za jakość materiałów użytych do realizacji inwestycji. Nie dopuszcza się stosowania materiałów zamiennych bez zgody Zamawiającego. 8. W przypadku pojawienia się w dokumentacji nazwy własne materiałów, rozwiązań technicznych, należy traktować to jako minimalne standardy techniczne. Dopuszcza się zastosowanie rozwiązań równoważnych za wiedzą i zgodą Zamawiającego pod warunkiem, że będą one spełniać minimalne standardy techniczne wskazane w dokumentacji projektowej. 9. Wykonawca może zamiast atestów, certyfikatów i opinii złożyć równoważne zaświadczenia wystawione przez podmioty mające siedzibę w innym państwie członkowskim Europejskiego Obszaru Gospodarczego jedynie w przypadku, jeśli z obowiązujących przepisów nie wynika konieczność dostarczenia dokumentu wydanego wyłącznie przez polską instytucję 10. Wykonawca jest zobowiązany do uzgodnienia wejścia na teren prywatny z właścicielem/właścicielami nieruchomości, celem wykonania robót budowlanych, montażowych i regulacyjnych i uregulowania ewentualnych kosztów powstałych w trakcie realizacji robót. 11. Wykonawca jest zobowiązany do pozyskania zgody właściwych organów na zajęcie pasa drogowego i na prowadzenie prac i montaż urządzeń w pasie drogowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami 12. Wykonawca jest zobowiązany do przedłożenia kompletu dokumentów do oferty w języku polskim. Wszystkie dokumenty przedkładane Zamawiającemu w trakcie realizacji umowy również należy przedkładać w języku polskim. 13. Wykonawca nie podzleci całości robót podwykonawcom. 14. Dojazd do terenu budowy powinien odbywać się za pośrednictwem dróg gminnych, wojewódzkich, krajowych oraz dróg wewnętrznych. 15. Zamawiający przekaże Wykonawcy teren budowy w terminie do 7 dni od dnia podpisania umowy wraz kompletem dokumentów. 16. Zamawiający na powyższe inwestycje pozyskał dofinansowanie z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, Działanie FENX.01.03 „Gospodarka wodno-ściekowa”, nr projektu: FENX.01.03-IW.01-0011/25, nazwa projektu: Rozbudowa gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Niepołomice – etap II”
Interne Kennung: ZP.IN.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45255600 Rohrschlangenbohrung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zadanie 2 cz. 2 „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla osiedla Na Wrzosach - etap IV"
Beschreibung: Zadanie 2 - Budowa i modernizacja zbiorczego systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie aglomeracji w miejscowości Niepołomice cz. 2 „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla osiedla Na Wrzosach - etap IV" Długość planowanej do budowy kanalizacji sanitarnej: 289 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań dotyczących dokumentacji powykonawczej jak również realizacji zawiera dokumentacja projektowa, STWiORB, SWZ, wzór umowy (obowiązujący dla obu części) oraz harmonogram rzeczowo-finansowy będący integralną częścią umowy - dotyczy obu części Miejsce wykonywania zamówienia: Lokalizacja inwestycji : Zadanie 2 cz. 2 - dz. nr 4575, 3741/8, 3741/7, 3743/17, 3743/14, 3744/4, 3745/7, 3745/8, 3746/8, 3746/7, 3747/7, 3747/8, 5107, 3749/13 w Niepołomicach
Interne Kennung: Zadanie 2 cz.2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45255600 Rohrschlangenbohrung, 45233140 Straßenarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: 2. Zadanie 3 cz. 2 "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice - rejon Drogi Wojewódzkiej"
Beschreibung: Część II zamówienia: dla Zadanie 3 - Budowa i modernizacja zbiorczego systemu kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie aglomeracji w miejscowości Wola Batorska cz. 2 "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice - rejon Drogi Wojewódzkiej". realizowanych w ramach projektu pn. „Rozbudowa gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Niepołomice – etap II” Długość planowanej do budowy kanalizacji sanitarnej: : 625,3 m Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań dotyczących dokumentacji powykonawczej jak również realizacji zawiera dokumentacja projektowa, STWiORB, SWZ, wzór umowy (obowiązujący dla obu części) oraz harmonogram rzeczowo-finansowy będący integralną częścią umowy - dotyczy obu części Miejsce wykonywania zamówienia: Lokalizacja inwestycji : Zadanie 3 cz. 2 - Dz. nr 2587 1890/6, 756/5, 756/22, 758/8, 756/21, 756/13, 756/16, 758/10, 750/6, 750/5, 753/1, 754/6, 752, 754/3, 755/9, 756/1 w miejscowości Wola Batorska.
Interne Kennung: Zadanie 2 cz.3