See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliwa gazowego E w celu zasilania Stacji Tankowania Gazu CNG ZGK Bolesław Sp. z o.o. w Bolesławiu obejmująca sprzedaż paliwa gazowego i świadczenie usług dystrybucyjnych w ramach Umowy kompleksowej Dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o., ul. Osadowa 1, 32-329 Bolesław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego E do celów zasilania nowo wybudowanej Stacji Tankowania Gazu CNG Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławiu w ilości nieprzekraczalnej 5 520 MWh obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.
Vorherige Bekanntmachung: 694227-2025
Interne Kennung: 16/ZP/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego E do celów zasilania nowo wybudowanej Stacji Tankowania Gazu CNG Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławiu w ilości nieprzekraczalnej 5 520 MWh obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do zaproszenia do negocjacji
Menge: 5 520 Stück