2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa mebli biurowych
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej jest określenie ramowych warunków udzielenia zamówienia i realizacji zamówień wykonawczych w postaci zleceń realizacyjnych, jakie mogą zostać złożone przez Zamawiającego w trakcie jej obowiązywania. Zamawiający będzie udzielać zamówień wykonawczych za pomocą zleceń realizacyjnych, których przedmiotem jest dostawa mebli wraz z montażem we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach (Warszawa i Katowice) w podziale na następujące części: Część 1 – meble gabinetowe Część 2 – meble biurowe Część 3 – sofy z akcesoriami Szczegółowy opis przedmiotu zamówień wykonawczych stanowi Załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Podstawowe wymagania dotyczące realizacji poszczególnych dostaw zawiera projekt Umowy Ramowej.
Interne Kennung: BDG.260.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111100 Drehsitze, 39112000 Stühle, 39136000 Kleiderbügel und -haken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: meble gabinetowe
Interne Kennung: BDG.260.16.2025 - Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111100 Drehsitze
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: meble biurowe
Interne Kennung: BDG.260.16.2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: sofy z akcesoriami
Interne Kennung: BDG.260.16.2025 - Część 3