See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi serwisowe dla urządzeń sieciowych i licencji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zapewnienie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego świadczenia Usług serwisowych poprzez dostawę Kontraktów Serwisowych dla urządzeń sieciowych będących w posiadaniu Zamawiającego oraz dostawa licencji Cisco do posiadanych przez Zamawiającego urządzeń sieciowych marki Cisco. Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 700653-2025
Interne Kennung: 123/MZP/2025/P/AZA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312320 Reparatur von Datennetzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ