2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zittingslijsten voor de journalistiek
Beschreibung: De Rechtspraak is op zoek naar een bureau/ dienstverlener voor het opstellen van zittingslijsten voor de journalistiek. Het betreft wekelijkse overzichten van aankomende rechtszaken in de voor de journalistiek meest relevante rechtsgebieden. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 1,3 miljoen euro exclusief btw per jaar, daarom € 6,5 miljoen exclusief btw over een looptijd van ten hoogste 5 jaar. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, sluiten we de raamovereenkomst af met een maximale opdrachtwaarde van € 9.000.000, - exclusief btw.
Interne Kennung: ZL2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij zetten de opdracht in de markt via een openbare Europese aanbestedingsprocedure. Dit houdt in dat de opdracht openbaar bekend wordt gemaakt, zodat alle geïnteresseerde partijen een inschrijving kunnen indienen. De inschrijvingen worden vervolgens beoordeeld, waarna de opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de economisch meest voordelige inschrijving heeft gedaan op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV). De keuze voor de openbare procedure is gemaakt om zoveel mogelijk marktpartijen de gelegenheid te bieden een inschrijving te doen. Gezien het verwachte aantal inschrijvers leidt deze procedure bovendien tot de laagste transactiekosten voor zowel opdrachtgever als marktpartijen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312211 Dienstleistungen von Schreibbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822300 Dienstleistungen im Schriftsatz, 92400000 Dienstleistungen des Nachrichten- und Pressedienstes
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1