2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud Defensie district Zuid en Marineterrein Amsterdam
Beschreibung: De categorie Schoonmaak Rijk van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid zoekt voor het ministerie van Defensie (tactisch en operationeel Opdrachtgever) en voor het Rijksvastgoedbedrijf (tactisch en operationeel Opdrachtgever ) een dienstverlener voor het Schoonmaakonderhoud voor district Zuid en Marineterrein Amsterdam. De geraamde opdrachtwaarde voor bedraagt € 36.400.000,- voor de totale looptijd van 4 jaar.
Interne Kennung: 201800303.049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Het leveren van de schoonmaakdienstverlening Defensie district Zuid en het Marineterrein Amsterdam
Beschreibung: Het verzorgen van resultaatgericht schoonmaakonderhoud, waaronder alle vormen van reguliere schoonmaakwerkzaamheden, inclusief het onderhouden en reconditioneren van alle vloertypen. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 36.400.000, -- exclusief btw en indexatie voor de totale looptijd van 4 jaar.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90911200 Gebäudereinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung