2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa i wdrożenie systemu klasy ERP, wspierającego obszary Finanse-Księgowość, Środki Trwałe, Windykacja, Logistyka, Transport, Inwestycje i Zarządzanie Majątkiem”
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie systemu klasy ERP, wspierającego obszary Finanse-Księgowość, Środki Trwałe, Windykacja, Logistyka, Transport, Inwestycje i Zarządzanie Majątkiem
Vorherige Bekanntmachung: 777636-2025
Interne Kennung: 01776/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu klasy ERP, wspierającego obszary Finanse-Księgowość, Środki Trwałe, Windykacja, Logistyka, Transport, Inwestycje i Zarządzanie Majątkiem.
Beschreibung: Dostawa i wdrożenie systemu klasy ERP, wspierającego obszary Finanse-Księgowość, Środki Trwałe, Windykacja, Logistyka, Transport, Inwestycje i Zarządzanie Majątkiem.