85482-2026 - Ergebnis
Polen – Server – Dostawa serwerów stelażowych wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów stelażowych wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia: 1) w zakresie zamówienia podstawowego jest dostawa wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 12 szt. serwerów stelażowych wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją; 2) w zakresie zamówienia objętego opcją jest dostawa 12 szt. serwerów wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją; zgodnie z wymaganiami określonymi w Tomie II i III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung461779-2025
Interne KennungPN/19/25/HYDB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPrzedmiotem zamówienia jest w zakresie zamówienia objętego opcją jest dostawa serwerów stelażowych wraz z rozładunkiem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją. Termin wykonania zamówienia objętego opcją wynosi do 45 dni roboczych od dnia wysłania przez Zamawiającego zawiadomienia o uruchomieniu opcji. Szczegółowo przedmiot zamówienia określono w SWZ.