854838-2025 - Ergebnis
Polen – Kraftfahrzeugversicherungen – Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów mechanicznych Służby Więziennej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie komunikacyjne pojazdów mechanicznych Służby Więziennej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ubezpieczenia komunikacyjnego pojazdów mechanicznych będących własnością jednostek organizacyjnych Służby Więziennej.
Vorherige Bekanntmachung697267-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung30/25/PL
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje zamówienia opcjonalne (prawo opcji – na podstawie art. 441 ustawy Pzp). Szczegóły dotyczące realizacji zamówień opcjonalnych zostały określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia.