See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabiegi pielęgnacyjno – ochronne w obwodzie ochronnym Horodzisko i Obrocz Roztoczańskiego Parku Narodowego w 2026 roku
Beschreibung: Wykonanie usług z zakresu zabiegów pielęgnacyjno - ochronnych w obwodzie ochronnym Horodzisko i Obrocz w 2026 roku, w szczególności: a) zabiegi przebudowy, pielęgnacyjne i profilaktyczne (pozyskanie drewna) wraz ze zrywką drewna, b) zabiegi z zakresu hodowli lasu, c) zabiegi z zakresu ochrony nieleśnych ekosystemów lądowych, d) zabiegi z zakresu ochrony zwierząt specjalnej troski, e) zabiegi z zakresu ochrony ekosystemów leśnych przed czynnikami biotycznymi i abiotycznymi, f) zabiegi z zakresu ochrony przeciwpożarowej lasu i szkodnictwa, g) zabiegi z zakresu ochrony przyrody nieożywionej i gleb, h) zabiegi z zakresu ochrony ekosystemów wodnych, i) zabiegi z zakresu ochrony roślin, j) zabiegi z zakresu ochrony zwierząt łownych, k) zabiegi z zakresu ochrony walorów krajobrazowych l) zabiegi z zakresu działalności administracyjnej, m) zabiegi z zakresu regulacji stanu posiadania, n) zabiegi z zakresu zagospodarowania turystycznego, o) zabiegi z zakresu remontów dróg, p) zabiegi z zakresu ochrony zachowawczej rodzimych ras zwierząt.
Interne Kennung: DOP.271.8.2025.zb
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 90721700 Schutz gefährdeter Arten, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 45000000 Bauarbeiten, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45342000 Errichtung von Zäunen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu zabiegów – pielęgnacyjno ochronnych w obwodzie ochronnym Horodzisko i Obrocz Roztoczańskiego Parku Narodowego w 2026 roku, obejmujące w szczególności: a) zabiegi przebudowy, pielęgnacyjne i profilaktyczne (pozyskanie drewna) wraz ze zrywką drewna, b) zabiegi z zakresu hodowli lasu, c) zabiegi z zakresu ochrony nieleśnych ekosystemów lądowych, d) zabiegi z zakresu ochrony zwierząt specjalnej troski, e) zabiegi z zakresu ochrony ekosystemów leśnych przed czynnikami biotycznymi i abiotycznymi, f) zabiegi z zakresu ochrony przeciwpożarowej lasu i szkodnictwa, g) zabiegi z zakresu ochrony przyrody nieożywionej i gleb, h) zabiegi z zakresu ochrony ekosystemów wodnych, i) zabiegi z zakresu ochrony roślin, j) zabiegi z zakresu ochrony zwierząt łownych, k) zabiegi z zakresu ochrony walorów krajobrazowych l) zabiegi z zakresu działalności administracyjnej, m) zabiegi z zakresu regulacji stanu posiadania, n) zabiegi z zakresu zagospodarowania turystycznego, o) zabiegi z zakresu remontów dróg, p) zabiegi z zakresu ochrony zachowawczej rodzimych ras zwierząt,
Interne Kennung: DOP.271.8.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 90721700 Schutz gefährdeter Arten, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 45000000 Bauarbeiten, 45342000 Errichtung von Zäunen