2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich, o długości całkowitej 11,8 - 12,2 m trzydrzwiowych, z drzwiami w układzie 2-2-2, z silnikiem diesla o normie emisji spalin Euro 6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów miejskich, o długości całkowitej 11,8 - 12,2 m. trzydrzwiowych, z drzwiami w układzie 2-2-2, z silnikiem diesla o normie emisji spalin Euro 6