2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní zajištění pěstebních prací s použitím vlastního materiálu a dodávka sadebního materiálu 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení zalesňovacích prací při obnově porostu, výchova a ochrana mladých lesních porostů, dodávka sadebního materiálu pro zadavatele dle druhu dřeviny pro rok 2026 (jaro a podzim 2026) a dodávka a aplikace materiálu chemického. Provádění prací spočívajících zejména v přípravě pasek před zalesněním a úklid klestu včetně pálení a bez pálení. Bližší vymezení předmětu plnění viz bod č. IV Výzvy.
Interne Kennung: ZN/54/EKÚ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001