855005-2025 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Betten – Dodávky vyšetřovacích lehátek pro Krajskou zdravotní, a.s. - 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky vyšetřovacích lehátek pro Krajskou zdravotní, a.s. - 2025
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek vyšetřovacích lehátek, včetně jejich pozáručního servisu, pro Krajskou zdravotní, a.s., v rozsahu dle příloh č. 2 – Technická specifikace a č. 6 – Rozklad nabídkové ceny, zadávací dokumentace po dobu účinnosti rámcové dohody, kterou zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem na 36 měsíců, včetně jejich závozu na jednotlivá oddělení všech odštěpných závodů zadavatele.
Interne Kennung4795/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si tímto vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky za níže uvedených podmínek: • pokud rámcová dohoda bude předčasně ukončena zadavatelem nebo vybraným dodavatelem, a to odstoupením zadavatele nebo vybraného dodavatele od uzavřené rámcové dohody, nebo výpovědí rámcové dohody vybraným dodavatelem, a • další účastník zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako další (druhá) ekonomicky nejvýhodnější nabídka souhlasí s plněním veřejné zakázky namísto předchozího vybraného dodavatele za podmínek uvedených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a dle zadávacích podmínek veřejné zakázky; • další účastník zadávacího řízení splňuje všechny zadávací podmínky veřejné zakázky; • rámcová dohoda bude s dalším (změněným) dodavatelem uzavřena na zbývající dobu plnění veřejné zakázky; • odmítne-li další účastník zadávacího řízení uzavřít rámcovou dohodu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako další ekonomicky nejvýhodnější nabídka v pořadí; • ke změně dodavatele v případě splnění výše uvedených podmínek může být přistoupeno zadavatelem v době původního trvání plnění veřejné zakázky vybraným dodavatelem i opakovaně.