2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa a údržba dětských hřišť na území statutárního města Děčín
Beschreibung: Správa a údržba dětských hřišť a sportovišť na území statutárního města Děčín v rozsahu dle pasportizace. Provádění prohlídek dle příslušné legislativy a pokynů zadavatele.
Interne Kennung: P24V00001044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535280 Sitzreihen für Spielplätze, 37535270 Sandkästen für Spielplätze, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Smluvní strany sjednávají, že v souladu s § 100 odst. 3 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, je zadavatel oprávněn jednostranně rozšířit předmět smlouvy o správu a údržbu dalších dětských hřišť a sportovišť, která budou nově vybudována, převzata nebo jinak zařazena do správy statutárního města Děčín. Rozsah této změny nesmí přesáhnout 20 % z původní předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Cena za tato plnění bude určena podle jednotkových cen uvedených v příloze č. 4 (cenová nabídka zhotovitele-dodavatele) této smlouvy.