See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej w budynkach Najwyższej Izby Kontroli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej w budynkach Najwyższej Izby Kontroli. Przedmiot zamówienia został podzielony na 15 części. 2. Szczegółowy opis każdej części przedmiotu zamówienia określają: 2.1 Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ); 2.2 Załącznik nr 2 do SWZ – Wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Interne Kennung: BGO-BGZ.25.41.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50712000 Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Białymstoku.
Beschreibung: Przedmiotem Części I zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Białymstoku.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu budynku Delegatury NIK w Bydgoszczy.
Beschreibung: Przedmiotem Części II zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Bydgoszczy.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Katowicach.
Beschreibung: Przedmiotem Części III zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Katowicach.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Kielcach.
Beschreibung: Przedmiotem Części IV zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Kielcach.
Los: LOT-0005
Titel: Część V – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem Części V zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Krakowie.
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Lublinie.
Beschreibung: Przedmiotem Części VI zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Lublinie.
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Łodzi.
Beschreibung: Przedmiotem Części VII zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Łodzi.
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Olsztynie.
Beschreibung: Przedmiotem Części VIII zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Olsztynie.
Los: LOT-0009
Titel: Część IX – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Opolu.
Beschreibung: Przedmiotem Części IX zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Opolu.
Los: LOT-0010
Titel: Część X – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Poznaniu.
Beschreibung: Przedmiotem Części X zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK w Poznaniu.
Los: LOT-0012
Titel: Część XII – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), Dźwiękowego Systemu Ostrzegania (DSO), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku „B” Centrali NIK w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem Część XII zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), Dźwiękowego Systemu Ostrzegania (DSO), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku „B” Centrali NIK w Warszawie.
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK we Wrocławiu.
Beschreibung: Przedmiotem Części XIV zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Delegatury NIK we Wrocławiu.
Los: LOT-0015
Titel: Część XV – świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach.
Beschreibung: Przedmiotem Części XV zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej, tj.: Systemów Sygnalizacji Pożaru (SSP), instalacji oddymiania klatki schodowej, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach.