See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarig contract, voor de duur van 4 jaar, voor het aankopen van een gespecialiseerde software oplossing (en bijhorende support) ter optimalisatie van de softwaredistributie via Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM).
Beschreibung: Meerjarig contract, voor de duur van 4 jaar, voor het aankopen van een gespecialiseerde software oplossing (en bijhorende support) ter optimalisatie van de softwaredistributie via Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM)
Interne Kennung: 25CSC04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25CSC04 - 1
Interne Kennung: 1