See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów samochodowych dla Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych samochodów z przeznaczeniem dla Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 2 części. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z 2 części zamówienia. Oferty będą oceniane w każdej części osobno. 3. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ, w specyfikacji funkcjonalno-technicznej dla części od 1 do 2 zamówienia oraz w Projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 707628-2025
Interne Kennung: 0201-ILZ.260.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 – SAMOCHÓD TYPU BUS [1 sztuka]
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki samochodu typu BUS, fabrycznie nowego, nieużywanego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 r. dla Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu. 2. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w specyfikacji funkcjonalno-technicznej oraz w Projekcie umowy. 3. Zamawiający nie przewiduje opcji.
Interne Kennung: Część 2