See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy samochodów ratowniczo – gaśniczych dla Projektu pn. „Zakup wozów strażackich na potrzeby OSP w Graczach, OSP w Chróścinie oraz OSP w Goszczowicach” z podziałem na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy fabrycznie nowych samochodów ratowniczo – gaśniczych dla Projektu pn. „Zakup wozów strażackich na potrzeby OSP w Graczach, OSP w Chróścinie oraz OSP w Goszczowicach” z podziałem na zadania: 1. Zadanie 1 – dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Graczach, 2. Zadanie 2 – dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Chróścinie, 3. Zadanie 3 – dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Goszczowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 759817-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Graczach
Beschreibung: Zadanie 1 – dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Graczach
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Chróścinie
Beschreibung: Zadanie 2 – dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Chróścinie
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Goszczowicach
Beschreibung: Zadanie 3 – dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Goszczowicach
Interne Kennung: Zadanie 3