2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Na podstawie art. 19 ust. 1 oraz art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 285) organizator planuje dokonać wyboru operatora bezpośrednio, zawierając z nim umowę na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na niżej wymienionych liniach autobusowych, dla których Gmina Rzekuń jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Linie autobusowe: 1) Rzekuń - Rzekuń przez: Dzbenin; 2) Rzekuń - Rzekuń przez: Ołdaki; 3) Rzekuń - Rzekuń przez: Susk Nowy; 4) Rzekuń - Rzekuń przez: Susk Stary; 5) Rzekuń - Rzekuń przez: Przytuły Stare.