2. Verfahren
Verfahren
Titel: Demontaż urządzeń wycofanych z eksploatacji w PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest demontaż urządzeń wycofanych z eksploatacji w PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 568382-2025
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZB/00572/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43322000 Zerlegegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest demontaż urządzeń wycofanych z eksploatacji w PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje prawo opcji, które będzie polegało na demontażu dodatkowych urządzeń wycofanych z eksploatacji, szczegółowo opisanych w Załączniku Nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia).