85527-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawy środków farmaceutycznych do Zakładu Karnego w Potulicach, D/kw.2232.2.2025.KG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy środków farmaceutycznych do Zakładu Karnego w Potulicach, D/kw.2232.2.2025.KG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków farmaceutycznych. Szczegółowy opis znajduje się w formularzu cenowym , który stanowi załącznik nr 1 do swz.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków farmaceutycznych do Zakładu Karnego w Potulicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu oferty, Załączniki nr: 1, który stanowi załącznik do swz.
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4