See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej – wykonywanie i opisywanie badań USG
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy w zakresie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej – wykonywanie i opisywanie badań USG
Interne Kennung: 05/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001