2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountancydiensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een overeenkomst met één (1) inschrijver voor het verlenen van accountancydiensten. Met de aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een onafhankelijke externe partij in te kunnen schakelen voor de controle van de jaarrekening. Dit stelt de aanbestedende dienst in staat om op verantwoorde wijze verantwoording af te leggen en te voldoen aan de geldende wet- en regelgeving. De aanbestedende dienst verwacht dat de gecontracteerde inschrijver de volgende diensten verleent: • Certificerende functie gericht op het verstrekken van (goedkeurende) verklaringen bij de jaarrekening voor het onderdeel getrouwheid en rechtmatigheid en bij (deel) verantwoordingen; • De (natuurlijke) adviesfunctie, voortvloeiend uit en verbonden met de certificerende eis. De omvang van de opdracht bedraagt €500.000,-
Interne Kennung: 544914
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding luidt als volgt: Het sluiten van een overeenkomst met één (1) inschrijver voor het verlenen van accountancydiensten. Met de aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een onafhankelijke externe partij in te kunnen schakelen voor de controle van de jaarrekening. Dit stelt de aanbestedende dienst in staat om op verantwoorde wijze verantwoording af te leggen en te voldoen aan de geldende wet- en regelgeving. De aanbestedende dienst verwacht dat de gecontracteerde inschrijver de volgende diensten verleent: • Certificerende functie gericht op het verstrekken van (goedkeurende) verklaringen bij de jaarrekening voor het onderdeel getrouwheid en rechtmatigheid en bij (deel) verantwoordingen; • De (natuurlijke) adviesfunctie, voortvloeiend uit en verbonden met de certificerende eis.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee verleningen van 1 jaar
855341-2025 - Resultaat
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Accountancydiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountancydiensten
Interne identificatiecode: 544914
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Twee verleningen van 1 jaar