See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów leczniczych (leki ogólnoszpitalne, środki odurzające i psychotropowe, wyroby medyczne i opatrunki specjalistyczne, dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego, preparat z chemioterapii)
Beschreibung: Dostawa preparatów leczniczych (leki ogólnoszpitalne, środki odurzające i psychotropowe, wyroby medyczne i opatrunki specjalistyczne, dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego, preparat z chemioterapii) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2– Formularz asortymentowo-cenowy 38 pakietów
Vorherige Bekanntmachung: 641121-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35