2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej Pb 95 do magazynu Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego w ilości szacunkowej 500.000 litrów spełniającego Polską Normę PN-EN-590 z póź. zmianami i benzyny bezołowiowej Pb 95 w ilości szacunkowej 150.000 litrów spełniającą Polską Normę PN-EN-228 z póź. zm. do magazynu Zamawiającego w Ciechanowie ul. Gostkowska 83 w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026r. Wielkości zamówienia mogą ulec zmianie w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 638350-2025
Interne Kennung: ZKM/2/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3.4.1 Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego w ilości szacunkowej 500.000 litrów spełniającego Polską Normę PN-EN-590 z póź. zmianami i benzyny bezołowiowej Pb 95 w ilości szacunkowej 150.000 litrów spełniającą Polską Normę PN-EN 228 z póź. zm. do magazynu Zamawiającego w Ciechanowie ul. Gostkowska 83 w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026r. Wielkości zamówienia mogą ulec zmianie w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego.