2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MEBLI DO URZĘDU GMINY CZERNICA
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i postawienie w miejscu uzgodnionym z Zamawiającym mebli oraz elementów wyposażenia w budynku Urzędu Gminy Czernica, ul. Kolejowa 3, 55-003 Czernica. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: - Część 1 zamówienia - Dostawa siedzisk - Część 2 zamówienia - Dostawa mebli Zamawiający dopuszcza składanie ofert na dowolnie wybraną ilość części zamówienia (oferta częściowa). 3) Wykonawca zobowiązany jest do: a) przed przystąpieniem do realizacji zamówienia zobowiązany jest dokonać szczegółowych pomiarów; b) dostarczenia własnym transportem i na własny koszt i ryzyko mebli do siedziby Zamawiającego wraz z wymaganymi dokumentami, o których mowa w ppkt. d; c) rozładunku mebli ze środka transportu, wniesienia, montażu i ustawienie mebli w pomieszczeniach na miejscach wskazanych i potwierdzonych przez Zamawiającego przez Zamawiającego; d) dostarczenia wraz z meblami wymaganych dokumentów tj. certyfikatów lub atestów, pozwalających Zamawiającemu na korzystanie z przedmiotu umowy zgodnie z prawem oraz zgodnie z jego technicznym i gospodarczym przeznaczeniem (wszystkie określone w treści niniejszego punktu dokumenty winny być sporządzone w języku polskim lub przetłumaczone na język polski przez tłumacza przysięgłego). Dostarczone dokumenty muszą posiadać wskazania, którego asortymentu dotyczą, e) usunięcia wszelkich zabrudzeń powstałych w trakcie czynności związanych z montażem i ustawianiem mebli oraz usunięciem pustych opakowań (np. kartonów, pudeł, folii itp.), a także wszelkich odpadów powstałych w związku z dostawą i montażem mebli i wyposażenia, własnymi siłami i na własny koszt, f) zachowania porządku na terenie oraz w obiekcie wykonywania prac związanych z dostawą, montażem i ustawianiem mebli, g) zapewnienia bezpieczeństwa osób przebywających na terenie budynku, w którym będą montowane meble, h) wykonania innych czynności szczegółowo określonych w SWZ, i) naprawienia powstałych z winy Wykonawcy wszelkich szkód i przywrócenia do stanu poprzedniego wyposażenia obiektu spowodowanych m.in. rozładunkiem, wnoszeniem, przesuwaniem, ustawianiem etc. j) dostarczyć meble fabrycznie nowe, nieużywane, wolne od wad oraz spełniające wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii zawarte w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (Dz. U. z 1998 r. nr 148 poz. 973).
Interne Kennung: ZW.271.2.34.2025.KP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa siedzisk
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1a (Dostawa siedzisk) do SWZ
Interne Kennung: Część 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mebli
Interne Kennung: Część 2 zamówienia