2. Verfahren
Verfahren
Titel: Managed XDR dienstverlening
Beschreibung: Managed XDR dienstverlening 5 jaar met een optie tot eenzijdige verlenging door Opdrachtgever van vijf (5) -maal één (1) jaar
Interne Kennung: zaaknummer 1240052
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding Managed XDR dienstverlening zie inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie leidraad en Prijsinvulformulier, verplicht aan te bieden optioneel af te nemen.