2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka, provoz a rozvoj Identity management systému
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání Identity management systému, včetně poskytnutí licencí s maintenance pro užívání 116 000 uživateli, zajištění služeb podpory, provozu a rozvoje. Předmět Veřejné zakázky bude realizován na základě smlouvy, která bude uzavřená s jediným účastníkem zadávacího řízení, jakožto vybraným dodavatelem. Dodání IDM bude rozděleno do následujících fází: • Fáze 1 – Zahájení projektu • Fáze 2 – Návrh architektury a design klíčových částí IDM • Fáze 3 – Implementace IDM • Fáze 4 – Integrace s průřezovými provozními službami • Fáze 5 – Pilotní provoz a dokončení Návrhu architektury a designu rozšířené části IDM • Fáze 6 –Rozšíření služeb IDM Zajištění služeb podpory, provozu a rozvoje IDM bude obsahovat: • Služby paušálně hrazené stálé (dále též „Paušální služby“ či „Služby paušálně hrazené“) o IDM-001 Zajištění provozu IDM o IDM-002 Preventivní služby podpory IDM o IDM-003 Korektivní služby podpory IDM o IDM-004 Uživatelská podpora IDM o IDM-005 Zajištění provozu IDM o IDM-006 Preventivní služby podpory IDM o IDM-007 Korektivní služby podpory IDM o IDM-008 Uživatelská podpora IDM • Služby výkonově hrazené poskytované na základě požadavků Zadavatele (dále též „Ad hoc služby“) o HR-001 Rozvojové a konzultační služby IDM o HR-002 Drobné konfigurační služby Předmětem této veřejné zakázky je rovněž právo Zadavatele objednat poskytnutí dalších licencí s maintenance pro užívání 34 000 uživateli. Zadavatel předpokládá, že tyto licence začne poptávat po dvou letech od nabytí účinnosti Smlouvy. Zadavatel upozorňuje, že není tímto předpokladem vázán a je oprávněn objednávat licence s maintenance dle svých potřeb. Pokud bude v nabídce dodavatele obsaženo IDM s licencemi a maintenance, na jejichž cenu nebude mít vliv počet uživatelů, budou součástí dodání IDM licence s maintenance pro všech 150 000 uživatelů.
Interne Kennung: P24V00000351
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Předpokládaná hodnota vyhrazené změny závazku je 2 772 600 Kč bez DPH. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu rozsahu poskytovaných služeb škálováním, a to za podmínek uvedených v návrhu smlouvy. Současně si zadavatel v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu rozsahu poskytovaných služeb v důsledku vzniku potřeby poskytnutí součinnosti nad rámec předmětu této veřejné zakázky, a to zejména z důvodu nových požadavků na kybernetickou bezpečnost na základě legislativních změn nebo požadavků NÚKIB.