855614-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sprzedaż i dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla potrzeb Bloku Operacyjnego, Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej zamawianych przez Aptekę Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla potrzeb Bloku Operacyjnego, Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej zamawianych przez Aptekę Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę jednorazowych wyrobów medycznych dla potrzeb Bloku Operacyjnego, Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej zamawianych przez Aptekę Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Postępowanie podzielone jest na 31 Grup asortymentowych.
Interne KennungSzS.ZP.261.75.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe” oraz zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). Formularz asortymentowo-cenowy stanowi integralną część Formularza ofertowego. Zalogowany Wykonawca posiadający odpowiednie uprawnienia uzyskuje możliwość przygotowania oferty na przygotowanym przez Zamawiającego Formularzu ofertowym. Użycie przycisku „Wypełnij” widocznego pod „Formularzem ofertowym” powoduje automatyczne pobranie danych Wykonawcy wprowadzonych przez niego podczas rejestracji. Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania poprawności danych automatycznie pobranych przez system z jego konta (w szczególności nazwy Wykonawcy) i uzupełnienia pozostałych informacji dotyczących Wykonawcy/Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Następnie Wykonawca powinien pobrać „Formularz ofertowy”, zapisać go na dysku komputera użytkownika, uzupełnić pozostałymi danymi wymaganymi przez Zamawiającego i ponownie zapisać na dysku komputera użytkownika oraz podpisać odpowiednim rodzajem podpisu. Uwaga! Nie należy zmieniać nazwy pliku nadanej przez Platformę e-Zamówienia. Zapisany „Formularz ofertowy” należy zawsze otwierać w programie Adobe Acrobat Reader DC. Dokumenty, oświadczenia, lub podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: a) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz na Załączniku nr 3a do SWZ tj. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego b) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt. a) każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa oddzielnie jako oświadczenie własne c) przedmiotowe środki dowodowe tj.: -oświadczenie, że oferowany asortyment posiada dokumenty wymagane przez obowiązujące prawo na podstawie których może być wprowadzony do obrotu i stosowania w placówkach ochrony zdrowia RP (Załącznik nr 5 do SWZ) d) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (o ile dotyczy) e) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (o ile dotyczy). Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej. Jeżeli oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca powinien nie później niż w terminie składania ofert, zastrzec, że nie mogą one być udostępnione oraz wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część zaszyfrowane.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141220 Kanülen, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33141310 Spritzen, 33141323 Biopsienadeln, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33141620 Sanitätspacks, 33141200 Katheter, 33141321 Anästhesienadeln, 33141640 Dränvorrichtungen, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
5. Los
LosLOT-0001
TitelGRUPA 1
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 1 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jałowa igła do portów Hubera rozmiar 20 G/20 mm szt. 40
Interne KennungGRUPA 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w przypadku niewyczerpania wartości umowy, o której mowa w § 5 ust. 1, w „okresie podstawowym” określonym w § 10 umowy. 2. Decyzję co do możliwości skorzystania z prawa opcji Zamawiający uzależnia od swoich bieżących potrzeb oraz wykorzystania wartości umowy określonej w § 5 ust. 1 umowy. 3. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 4. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu asortymentowo-cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 5. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy, następujących po dniu, wskazanym w umowie jako dzień zakończenia świadczenia dostawy w „okresie podstawowym”. 6. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem „okresu podstawowego” lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia we wskazanym w zdaniu poprzednim terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje z zastosowania prawa opcji. 7. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy.
LosLOT-0002
TitelGRUPA 2
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 2 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jałowa igła 1,2 x 30 z otworem bocznym (18 G) do pobierania i rozpuszczania leków, opakowanie 100 sztuk op 2 000
Interne KennungGRUPA 2
LosLOT-0003
TitelGRUPA 3
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 3 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jałowa igła 0,45 x 16 mm op 100 sztuk op 200 2 Jałowa igła 0,5 x 25 mm op 100 sztuk op 200 3 Jałowa igła 0,6 x 30 mm op 100 sztuk op 100 4 Jałowa igła 0,7 x 30 mm op 100 sztuk op 80 5 Jałowa igła 0,7 x 40 mm op 100 sztuk op 200 6 Jałowa igła 0,8 x 40 mm op 100 sztuk op 500 7 Jałowa igła 0,9 x 40 mm op 100 sztuk op 350 8 Jałowa igła 1,1 x 40 mm op 100 sztuk op 800 9 Jałowa igła 1,2 x 40 mm op 100 sztuk op 1 800 10 Bezpieczne jałowe igły iniekcyjne w rozmiarze 0,7 x 30 mm op 50 sztuk op 100 11 Bezpieczne jałowe igły iniekcyjne w rozmiarze 0,8 x 40 mm op 50 sztuk op 100 12 Kaniula dożylna z portem bocznym zamykanym koreczkiem, skrzydełka elastyczne, ułatwiajace umocowanie wkłucia, wykonana z poliuretanu, posiadająca minimum 4 paski kontrastujące widoczne w promieniach w rtg, posiadajaca zastawkę lub filtr zapobiegający zwrotnemu wypływowi krwi w trakcie zakładania kaniuli, sterylna., pakowana w opakowania typu blister, z zawartą na nich nazwą materiału z którego jest wykonana dana kaniula. Posiadająca następujące przepływy 16G - minimum 190 ml/min., 17G - minimum 125 ml/min., 18G - minium 95 ml/min, 20G - minimum 60 ml/min., 22G - minimum 35-45 ml/min. Kaniule muszą posiadać badania kliniczne lub laboratoryjne dokumentujące biokompatybilność poliuretanu z tkankami ludzkimi. Kaniula musi posiadać na opakowaniu jednostkowym fabrycznie nadrukowane oznaczenie rozmiaru (w formacie śr. x dł. w mm), wartość przepływu w ml/min oraz nazwę materiału. Opakowanie uniemożliwiające przypadkowe uszkodzenie blistra i utratę jałowości: 12a rozmiar 24G, kolor żółty, op 100 sztuk op 70 12b rozmiar 22G, kolor niebieski, op 100 sztuk op 260 12c rozmiar 20G, kolor różowy, op 100 sztuk op 370 12d rozmiar 18G, kolor zielony, op 100 sztuk op 100 12e rozmiar 17G, kolor biały, op 100 sztuk op 6 12f rozmiar 16G, kolor szary , op 100 sztuk op 10 13 Sterylne korki do wenflonów, umożliwiające aseptyczne wyjęcie z opakowania i brak kontaminacji. Pakowane pojedynczo, op 100 sztuk op 1 800
Interne KennungGRUPA 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141220 Kanülen
LosLOT-0004
TitelGRUPA 4
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 4 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Korek dwufunkcyjny do zabezpieczania linii infuzyjnej, połączenia typu Luer-Lock, kolor czerwony, typu kombi, sterylny, pakowany pojedynczo. Opakowanie 100 sztuk. op 280
Interne KennungGRUPA 4
LosLOT-0005
TitelGRUPA 5
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 5 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Kaniula dożylna przeznaczona do małych, delikatnych żył u pacjentów neonatologicznych, pediatrycznych i osób starszych. Posiadająca wyjmowany uchwyt w którym schowane są skrzydełka kaniuli,ułatwiające kaniulację naczynia. Bez dodatkowego portu górnego. Kaniula widoczna w promieniach RTG, 6 wtopionych pasków radiocieniujących. Wykonana z unikalnego poliuretanu, biokompatybilnego, o potwierdzonym klinicznie wpływie na zmniejszenie ryzyka wystąpienia zakrzepowego zapalenia żył (potwierdzone badaniami klinicznymi). Dodatkowy otwór przy ostrzu igły umożliwiający natychmiastowe wzrokowe potwierdzenie wejścia do naczynia podczas kaniulacji (system 3-krotnego potwierdzenia wypływu krwi). Pakowane po 50 sztuk w opakowaniu.Rozmiar 26G - 0,6 x 19 mm. – przepływ 14 ml/min op 40
Interne KennungGRUPA 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen
LosLOT-0006
TitelGRUPA 6
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 6 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Kaniula dożylna bezpieczna, z portem bocznym .Wykonana z poliuretanu wyposażona w automatyczny zatrzask zabezpieczający igłę przed zakłuciem, uruchamiany zaraz po użyciu igły. Kaniula posiada następujące cechy zwiększające bezpieczeństwo stosowania: . Przejrzysty uchwyt zamykany koreczkiem z hydrofobowym filtrem lub zastawką antyzwrotną. .Minimum 4 paski kontrastujące w rtg. Wymagane minimalne przepływy dla poszczególnych rozmiarów: 18G-min 85 ml/min, 20G - min 55 ml/min, 22G - min 33 ml/min, 24G -min 19 ml/min. Kaniule muszą posiadać badania kliniczne lub laboratoryjne dokumentujące biokompatybilność poliuretanu z tkankami ludzkimi 1a rozmiar 24G, kolor żółty, op 50 sztuk op 40 1b rozmiar 22G, kolor niebieski, op 50 sztuk op 150 1c rozmiar 20G, kolor różowy, op 50 sztuk op 120 1d rozmiar 18G, kolor zielony, op 50 sztuk op 40 2 Kaniula dożylna bezpieczna bez portu bocznego. Wykonana z poliuretanu z załączonymi opublikowanymi badaniami klinicznymi lub laboratoryjnymi na biokompatybilność materiałową, wyposażona w automatyczny metalowy zatrzask zabezpieczający igłę przed zakuciem, uruchamiany zaraz po użyciu igły. Kaniula posiadająca cechy zwiększające bezpieczeństwo stosowania tj. łagodnie zwężający się koniec kaniuli, przejrzysty uchwyt zamykany koreczkiem z hydrofobowym filtrem, oznaczenie przepływu na opakowaniu jednostkowym, minimum 4 paski kontrastujące w rtg rozm. 20G - kolor różowy, op 50 sztuk op 4
Interne KennungGRUPA 6
LosLOT-0007
TitelGRUPA 7
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 7 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jałowy przyrząd do przetaczania krwi i preparatów krwi, z szorstkim kolcem, zapewniający dobre trzymanie w butelce, filtr krwi o wielkości oczek 200 um, zakończenie drenu luer-lock, wyposażony w zaciskacz rolkowy, uchwyt na dren, oraz otwór na kolec po zakończonej transfuzji. Zestaw niepirogenny i nietoksyczny w całości pozbawiony lateksu oraz szkodliwych ftalanów. Opakowanie jednostkowe typu blister-pack folia-papier szt 12 000 2 Jałowy przyrząd do przetaczania krwi i preparatów krwi, z szorstkim kolcem, zapewniający dobre trzymanie w butelce, filtr krwi o wielkości oczek 200um, długość drenu min. 180cm, zakończenie drenu luer-lock, wyposażony w zaciskacz rolkowy oraz otworem na kolec po zakończonej transfuzji, zestaw niepirogenny i nietoksyczny w całości pozbawiony lateksu oraz szkodliwych ftalanów. Opakowanie jednostkowe typu blister-pack folia-papier szt 500
Interne KennungGRUPA 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
LosLOT-0008
TitelGRUPA 8
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 8 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Przyrząd do infuzji z precyzyjnym regulatorem przepływu w zakresie do min. 250 ml/godz. Pozbawiony lateksu oraz szkodliwych ftalanów. Minimalna długość drenu 150cm. Kolor biały. szt 2 000 2 Przyrząd do infuzji z precyzyjnym regulatorem przepływu w zakresie do min. 250 ml/godz. Pozbawiony lateksu oraz szkodliwych ftalanów. Minimalna długość drenu 150cm. Bursztynowy szt 80
Interne KennungGRUPA 8
LosLOT-0009
TitelGRUPA 9
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 9 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jałowy przedłużacz do pomp infuzyjnych dł. min. 150 cm., kolor biały. Pozbawiony lateksu oraz szkodliwych ftalanów. Opakowanie jednostkowe typu folia- papier szt 8 000 2 Jałowy przedłużacz do pomp infuzyjnych dł. min. 150 cm. bursztynowy. Pozbawiony lateksu oraz szkodliwych ftalanów. Opakowanie jednostkowe typu folia-papier szt 1 500
Interne KennungGRUPA 9
LosLOT-0010
TitelGRUPA 10
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 10 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Przyrząd do szybkiego przetaczania krwi z pompką szt 300
Interne KennungGRUPA 10
LosLOT-0011
TitelGRUPA 11
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 11 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jałowy bursztynowy przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych razem z workiem na butelkę o wymiarach worka min. 20 x 30. , uniwersalny ostry kolec, odpowietrznik z filtrem bakteryjnym, filtr płynu o średnicy oczek 15um, wyposażony w zaciskacz rolkowy, z uchwytem na dren oraz otworem na kolec po zakończonej infuzji. Zakończenie drenu luer-lock. Zestaw niepirogenny i nietoksyczny, wolny od lateksu oraz szkodliwych ftalanów. Opakowanie jednostkowe typu blister-pack folia-papier szt. 2 400
Interne KennungGRUPA 11
LosLOT-0012
TitelGRUPA 12
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 12 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Sterylna strzykawka enteralna ze złączem typu ENFit, przeznaczona tylko do obsługi żywienia drogą przewodu pokarmowego. Pojemność 60 ml. Pakowana pojedynczo w folię szt 120
Interne KennungGRUPA 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
LosLOT-0013
TitelGRUPA 13
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 13 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Igła 1 x uż. kolor różowy do biopsji do tkanek miękkich 18G x 20 250mm kompatybilna z najnowszą wersją pistoletu biopsyjnego PROMAG Ultra op a 10 szt. szt 300
Interne KennungGRUPA 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
LosLOT-0014
TitelGRUPA 14
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 14 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Igła do aspiracji szpiku kostnego 15Gx30 op a 10 szt op 50
Interne KennungGRUPA 14
LosLOT-0015
TitelGRUPA 15
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 15 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Igła biopsyjna sterylna jednorazowa do pobierania wycinków do badania histopatologicznego; jednolita, ostra krawędź tnąca z nierdzewnej stali żebrowana rączka poprawiająca uścisk i kontrolę nad produktem, łatwa identyfikacja rozmiaru (wytłoczony rozmiar na rączce) rozm. 3 mm szt 30 2 Igła biopsyjna sterylna jednorazowa do pobierania wycinków do badania histopatologicznego; jednolita, ostra krawędź tnąca z nierdzewnej stali żebrowana rączka poprawiająca uścisk i kontrolę nad produktem, łatwa identyfikacja rozmiaru (wytłoczony rozmiar na rączce ) rozm. 5 mm szt 200
Interne KennungGRUPA 15
LosLOT-0016
TitelGRUPA 16
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 16 obejmuje: 1 Sterylne, jednorazowe ostrze chirurgiczne ze stali węglowej pakowane w pojedyncze kopertki foliowe, nazwa producenta i rozmiar wygrawerowane na ostrzu. Zgodnie z normą BS EN 27740, ISO 7740. Na opakowaniu kolorystyczne oznaczenie rozmiaru oraz indywidualny numer katalogowy Nr 11 op. = 100szt op 95 2 Sterylne, jednorazowe ostrze chirurgiczne ze stali węglowej pakowane w pojedyncze kopertki foliowe, nazwa producenta i rozmiar wygrawerowane na ostrzu. Zgodnie z normą BS EN 27740, ISO 7740. Na opakowaniu kolorystyczne oznaczenie rozmiaru oraz indywidualny numer katalogowy Nr 15 op. = 100szt op 40 3 Sterylne, jednorazowe ostrze chirurgiczne ze stali węglowej pakowane w pojedyncze kopertki foliowe, nazwa producenta i rozmiar wygrawerowane na ostrzu. Zgodnie z normą BS EN 27740, ISO 7740. Na opakowaniu kolorystyczne oznaczenie rozmiaru oraz indywidualny numer katalogowy Nr 20 op. = 100szt. op 50 4 Sterylne, jednorazowe ostrze chirurgiczne ze stali węglowej pakowane w pojedyncze kopertki foliowe, nazwa producenta i rozmiar wygrawerowane na ostrzu. Zgodnie z normą BS EN 27740, ISO 7740. Na opakowaniu kolorystyczne oznaczenie rozmiaru oraz indywidualny numer katalogowy Nr 22 op. = 100szt. op 90 5 Sterylne, jednorazowe ostrze chirurgiczne ze stali węglowej pakowane w pojedyncze kopertki foliowe, nazwa producenta i rozmiar wygrawerowane na ostrzu. Zgodnie z normą BS EN 27740, ISO 7740. Na opakowaniu kolorystyczne oznaczenie rozmiaru oraz indywidualny numer katalogowy Nr 24 op. = 100szt. op 60
Interne KennungGRUPA 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141411 Skalpelle und Klingen
LosLOT-0017
TitelGRUPA 17
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 17 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Zestaw do podawania diet dojelitowych w opakowaniach miękkich typu worek metodą grawitacyjną o długości 190cm, ( +/- 10 cm ) z komorą kroplową, zaciskiem rolkowym, zamykanym kranikiem do podawania leków oraz łącznikiem do zgłębników typu ENFit..Wolne od lateksu i DEHP szt 600 2 Zestaw do podawania diet dojelitowych w opakowaniach miękkich przez pompę Amika długości 250 cm,( +/- 10 cm ), z komorą kroplową, zamykanym kranikiem do podawania leków oraz łącznikiem do zgłęników typu ENFit. Wolne od lateksu i DEHP szt 3 500
Interne KennungGRUPA 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
LosLOT-0018
TitelGRUPA 18
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 18 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Preparat przeciw roszeniu optyki z alkoholem 4%. Skład: butelka z preparatem o pojemności 6 ml i gąbka z warstwą kleju z tyłu. Sterylny, jednorazowego użytku. szt 400 2 Lejce naczyniowe wykonane z silikonu klasy medycznej. Dostępne w czterech rozmiarach: Ø1,5 x 1,0 mm x 40 cm; Ø2,4 x 1,2 mm x 40 cm; Ø2,4 x 1,2 mm x 75 cm; Ø5,0 x 1,5 mm x 40 cm. Każdy z rozmiarów dostępny w czterech kolorach: biały, żółty, czerwony i niebieski. Owalny przekrój, kontrastujące w RTG. Pakowane pojedynczo sterylnie. Opakowanie zbiorcze 30 sztuk. szt 4 980 3 Jednorazowa igła typu Veress, dł. 120 mm szt 120
Interne KennungGRUPA 18
LosLOT-0019
TitelGRUPA 19
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 19 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Zakłucia do tętnic 20G/1,10mm x 45mm 49ml/min op a 25 szt op. 25 2 Cewnik do kaniulacji tętnic zakładany metodą Seldingera. Zestaw zawiera: cewnik, prowadnik, igłę punkcyjną. Cewnik z powłoką hydrofilną ze skrzydełkami mocującymi i przedłużaczem z przesuwnym zaciskiem. Prowadnica druciana 0,025”/45cm na której znajdują się głębokości wprowadzenia cewnika. Igła punkcyjna 18GA/16 cm + igła 7 cm.1 op =10 szt op. 120 3 Cewnik do kaniulacji tętnic zakładany metodą Seldingera. Zestaw zawiera: cewnik z prowadnicą i igłą punkcyjną. Cewnik z powłoką hydrofilną ze skrzydełkami mocującymi i przedłużaczem z przesuwnym zaciskiem. Cewnik posiada prowadnicę drucianą 0,025”/33cm, końcówka proste z obu stron Igła punkcyjna 18GA/12 cm + igła 5 cm.1 op.=10 szt op. 300
Interne KennungGRUPA 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
LosLOT-0020
TitelGRUPA 20
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 20 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Igła do stymulatora nerwów obwodowych, przeznaczona do wykonywania blokad nerwów obwodowych.Igła o wyższej echogennosci, przeznaczona do stosowania z USG.Igła wyposażona w drenik do infuzji,pakowana pojedynczo,sterylna.Szlif 30 stopni długość 50 mm, grubość 22G. szt 150 2 Igła do stymulatora nerwów obwodowych, przeznaczona do wykonywania blokad nerwów obwodowych.Igła o wyższej echogennosci, przeznaczona do stosowania z USG.Igła wyposażona w drenik do infuzji,pakowana pojedynczo,sterylna.Szlif 30 stopni długość 80 lub 100 mm, grubość 20G lub 22 G szt 40
Interne KennungGRUPA 20
LosLOT-0021
TitelGRUPA 21
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 21 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Jałowy bursztynowy przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych przy użyciu infuzyjnych pomp perystaltycznych, kompatybilny z pompą produkcji Ascor. Dren dł. min. 230 cm, wyposażony w zaciskacz rolkowy z uchwytem na dren oraz otworem na kolec po zakończonej infuzji. Przyrząd w całości pozbawiony PVC, wolny od lateksu oraz szkodliwych ftalanów. Opakowanie jednostkowe typu blister-folia-papier szt. 2 400
Interne KennungGRUPA 21
LosLOT-0022
TitelGRUPA 22
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 22 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Sterylny standardowy cewnik do odsysania – otwór centralny i dwa otwory boczne naprzemianległe zapobiegające zassaniu śluzówki, wyposażone w kod barwny i numeryczny umieszczony na cewniku oraz fabrycznie nadrukowany na opakowaniu pozwalający na szybką identyfikację rozmiaru cewnika, opakowanie folia-papier, rozm. 4CH dł.min.40cm szt. 400 2 Sterylny standardowy cewnik do odsysania – otwór centralny i dwa otwory boczne naprzemianległe zapobiegające zassaniu śluzówki, wyposażone w kod barwny i numeryczny umieszczony na cewniku oraz fabrycznie nadrukowany na opakowaniu pozwalający na szybką identyfikację rozmiaru cewnika, opakowanie folia-papier, rozm. 6CH dł.min.40cm szt. 50 3 Sterylny standardowy cewnik do odsysania – otwór centralny i dwa otwory boczne naprzemianległe zapobiegające zassaniu śluzówki, wyposażone w kod barwny i numeryczny umieszczony na cewniku oraz fabrycznie nadrukowany na opakowaniu pozwalający na szybką identyfikację rozmiaru cewnika, opakowanie folia-papier, rozm.8CH dł. min. 40cm szt. 200 4 Sterylny standardowy cewnik do odsysania – otwór centralny i dwa otwory boczne naprzemianległe naprzeciwległe zapobiegające zassaniu śluzówki, wyposażone w kod barwny i numeryczny umieszczony na cewniku oraz fabrycznie nadrukowany na opakowaniu pozwalający na szybką identyfikację rozmiaru cewnika, opakowanie folia-papier, rozm. 10CH dł.min.40cm szt. 200 5 Sterylny standardowy cewnik do odsysania – otwór centralny i dwa otwory boczne naprzemianległe zapobiegające zassaniu śluzówki, wyposażone w kod barwny i numeryczny umieszczony na cewniku oraz fabrycznie nadrukowany na opakowaniu pozwalający na szybką identyfikację rozmiaru cewnika, opakowanie folia-papier, rozm. 12CH dł.min.50cm szt. 300 6 Sterylny standardowy cewnik do odsysania – otwór centralny i dwa otwory boczne naprzemianległe zapobiegające zassaniu śluzówki, wyposażone w kod barwny i numeryczny umieszczony na cewniku oraz fabrycznie nadrukowany na opakowaniu pozwalający na szybką identyfikację rozmiaru cewnika, opakowanie folia-papier, rozm. 14CH dł.min.60cm szt. 19 000 7 Sterylny standardowy cewnik do odsysania – otwór centralny i dwa otwory boczne naprzemianległe zapobiegające zassaniu śluzówki, wyposażone w kod barwny i numeryczny umieszczony na cewniku oraz fabrycznie nadrukowany na opakowaniu pozwalający na szybką identyfikację rozmiaru cewnika, opakowanie folia-papier, rozm. 16CH dł.min.60cm szt. 12 000 8 Sterylny standardowy cewnik do odsysania – otwór centralny i dwa otwory boczne naprzemianległe zapobiegające zassaniu śluzówki, wyposażone w kod barwny i numeryczny umieszczony na cewniku oraz fabrycznie nadrukowany na opakowaniu pozwalający na szybką identyfikację rozmiaru cewnika, opakowanie folia-papier, rozm. 18CH dł.min.60 cm szt. 3 200 9 Sterylny standardowy cewnik do odsysania – otwór centralny i dwa otwory boczne naprzemianległe zapobiegające zassaniu śluzówki, wyposażone w kod barwny i numeryczny umieszczony na cewniku oraz fabrycznie nadrukowany na opakowaniu pozwalający na szybką identyfikację rozmiaru cewnika, opakowanie folia-papier, rozm. 20CH dł.min.60 cm szt. 200 10 Sterylny standardowy cewnik do odsysania – otwór centralny i dwa otwory boczne naprzemianległe zapobiegające zassaniu śluzówki, wyposażone w kod barwny i numeryczny umieszczony na cewniku oraz fabrycznie nadrukowany na opakowaniu pozwalający na szybką identyfikację rozmiaru cewnika, opakowanie folia-papier, rozm. 22CH dł.min.60cm szt. 50
Interne KennungGRUPA 22
LosLOT-0023
TitelGRUPA 23
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 23 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych STANDARD z rowkowanym i przeźroczystym uchwytem 19G długość 90mm (kremowa) szt. 300 2 Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych STANDARD z rowkowanym i przeźroczystym uchwytem 21G długość 90mm (zielona) szt. 200 3 Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych STANDARD z rowkowanym i przeźroczystym uchwytem 22G długość 90mm (czarna) szt. 100 4 Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych STANDARD z igłą prowadzącą 20G, z rowkowanym i przeźroczystym uchwytem 25G długość 90mm (pomarańczowa) szt. 100 5 Zestaw do znieczulenia podpajęczynówkowego z igłą standard jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo, sterylny, składający się z: -igła podpajęczynówkowa Standard (ostrze typ Quincke) roz. 25G/90mm -igła prowadząca -igła do znieczuleń 0,5x25mm -igła do podawania leków 0,9x40mm -strzykawka 2,5ml -strzykawka 5ml zest 1 800
Interne KennungGRUPA 23
Haupteinstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln
LosLOT-0024
TitelGRUPA 24
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 24 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych typu PENCIL POINT dł. 103mm z bocznym otworem, przezroczysty uchwyt lock. Igła pakowana razem z prowadnicą, rozm. G25, rozm. w mm 0,53x103 szt. 50
Interne KennungGRUPA 24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln
LosLOT-0025
TitelGRUPA 25
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 25 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Sterylny dren PEZZER z lateksu min. 3 otwory, opakowanie aseptyczne podwójne Ch 28 szt. 30 2 Sterylny dren PEZZER z lateksu min. 3 otwory, opakowanie aseptyczne podwójne Ch 30 szt. 40 3 Sterylny dren PEZZER z lateksu min. 3 otwory, opakowanie aseptyczne podwójne Ch 32 szt. 40 4 Sterylny dren PEZZER z lateksu min. 3 otwory, opakowanie aseptyczne podwójne Ch 34 szt. 40 5 Sterylny dren PEZZER z lateksu min. 3 otwory, opakowanie aseptyczne podwójne Ch 36 szt. 40 6 Sterylny dren otrzewnowy,silikonowy otwór centralny i otwory boczne Ch26, opakowanie podwójne aseptyczne szt. 20 7 Sterylny dren otrzewnowy,silikonowy otwór centralny i otwory boczne Ch28, opakowanie podwójne aseptyczne szt. 100 8 Sterylny dren otrzewnowy,silikonowy otwór centralny i otwory boczne Ch30, opakowanie podwójne aseptyczne szt. 60 9 Sterylny dren otrzewnowy,silikonowy otwór centralny i otwory boczne Ch32, opakowanie podwójne aseptyczne szt. 60 10 Sterylny dren otrzewnowy,silikonowy otwór centralny i otwory boczne Ch34, opakowanie podwójne aseptyczne szt. 80 11 Sterylny dren otrzewnowy,silikonowy otwór centralny i otwory boczne Ch36, opakowanie podwójne aseptyczne szt. 20
Interne KennungGRUPA 25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
LosLOT-0026
TitelGRUPA 26
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 26 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Sterylna końcówka do odsysania z pola operacyjnego bez regulacji ssania typu Yankauer z otworami odbarczającymi, zakrzywiona, zakończona konstrukcją schodkową, umożliwiająca połączenie z drenem, rozmiar średni, opakowanie aseptyczne podwójne. szt 1 500
Interne KennungGRUPA 26
LosLOT-0027
TitelGRUPA 27
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 27 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Sterylny, przeźroczysty, elastyczny dren do odsysania, żebrowany wzdłużnie zewnętrznie o gładkiej powierzchni wewnętrznej, zakończenie drenu umożliwiające łatwe połączenie drenu z końcówką do odsysania typu Yankauer i ssakiem, wewnętrzna średnica drenu min.7mm, zewn. 10mm, dł. drenu min.300cm. opakowanie aseptyczne podwójne. szt 5 000 2 Sterylny, przeźroczysty, elastyczny dren do odsysania, żebrowany wzdłużnie zewnętrznie o gładkiej powierzchni wewnętrznej, zakończenie drenu umożliwiające łatwe połączenie drenu z końcówką do odsysania typu Yankauer i ssakiem, wewnętrzna średnica drenu 5mm, zewnętrzna 10mm, dł. drenu min.300cm. opakowanie aseptyczne podwójne szt 1 000
Interne KennungGRUPA 27
LosLOT-0028
TitelGRUPA 28
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 28 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Sterylna stalowa końcówka do odsysania z pola operacyjnego do zabiegów wymagających wysokiej precyzji. Końcówka wyposażona w mandryn, którą można doginać do pożądanego kształtu, zakończona stopniowanym łącznikiem, który pozwala na łączenie końcówki z każdym typowym drenem, rozm. Ch6, opakowanie aseptyczne podwójne szt 100 2 Sterylna stalowa końcówka do odsysania z pola operacyjnego do zabiegów wymagających wysokiej precyzji. Końcówka wyposażona w mandryn, którą można doginać do pożądanego kształtu, zakończona stopniowanym łącznikiem, który pozwala na łączenie końcówki z każdym typowym drenem, rozm. Ch8, opakowanie aseptyczne podwójne szt 300 3 Sterylna stalowa końcówka do odsysania z pola operacyjnego do zabiegów wymagających wysokiej precyzji. Końcówka wyposażona w mandryn, którą można doginać do pożądanego kształtu, zakończona stopniowanym łącznikiem, który pozwala na łączenie końcówki z każdym typowym drenem, rozm. Ch12, opakowanie aseptyczne podwójne szt 1 000
Interne KennungGRUPA 28
LosLOT-0029
TitelGRUPA 29
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 29 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Sterylna rurka ustno-gardłowa Guedel 1 x uż nr 1 / 60mm szt. 30 2 Sterylna rurka ustno-gardłowa Guedel 1 x uż nr 2 / 70mm szt. 50 3 Sterylna rurka ustno-gardłowa Guedel 1 x uż nr 3 / 80mm szt. 300 4 Sterylna rurka ustno-gardłowa Guedel 1 x uż nr 4 / 90mm szt. 250 5 Sterylna rurka ustno-gardłowa Guedel 1 x uż nr 5 / 100mm szt. 100 6 Sterylna rurka ustno-gardłowa Guedel 1 x uż nr 6 / 110mm szt. 10 7 Sterylna rurka intubacyjna bez mankietu, typu Murphy, min. 3 oznaczenia rozmiaru rurki na korpusie rurki, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 2,0 szt. 20 8 Sterylna rurka intubacyjna bez mankietu, typu Murphy, min. 3 oznaczenia rozmiaru rurki na korpusie rurki,, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 2,5 szt. 20 9 Sterylna rurka intubacyjna bez mankietu, typu Murphy, min. 3 oznaczenia rozmiaru rurki na korpusie rurki,, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 3,0 szt. 40 10 Sterylna rurka intubacyjna bez mankietu, typu Murphy, min. 3 oznaczenia rozmiaru rurki na korpusie rurki, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 3,5 szt. 40 11 Sterylna rurka intubacyjna bez mankietu, typu Murphy, min. 3 oznaczenia rozmiaru rurki na korpusie rurki, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 4,0 szt. 30 12 Sterylna rurka intubacyjna bez mankietu, typu Murphy, min. 3 oznaczenia rozmiaru rurki na korpusie rurki,, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 4,5 szt. 40 13 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 4,0 szt. 10 14 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 4,5 szt. 10 15 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 5,0 szt. 10 16 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 5,5 szt. 10 17 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm.6,0 szt. 50 18 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 6,5 szt. 50 19 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 7,0 szt. 50 20 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 7,5 szt. 100 21 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 8,0 szt. 400 22 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 8,5 szt. 50 23 Sterylna rurka intubacyjna z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym typu Murphy, rozmiar rurki na łączniku i rurce. Rozm. 9,0 szt. 20 24 Sterylna rurka intubacyjna zbrojona z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym rozmiar rurki na łączniku i rurce, 2 znaczniki głębokości nad mankietem rurki w postaci ringów idących wokół obwodu rurki, Rozm.6,5 szt. 40 25 Sterylna rurka intubacyjna zbrojona z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym rozmiar rurki na łączniku i rurce, 2 znaczniki głębokości nad mankietem rurki w postaci ringów idących wokół obwodu rurki, Rozm.7,0 szt. 250 26 Sterylna rurka intubacyjna zbrojona z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym rozmiar rurki na łączniku i rurce, 2 znaczniki głębokości nad mankietem rurki w postaci ringów idących wokół obwodu rurki, Rozm.7,5 szt. 500 27 Sterylna rurka intubacyjna zbrojona z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym rozmiar rurki na łączniku i rurce, 2 znaczniki głębokości nad mankietem rurki w postaci ringów idących wokół obwodu rurki, Rozm.8,0 szt. 300 28 Sterylna rurka intubacyjna zbrojona z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym rozmiar rurki na łączniku i rurce, 2 znaczniki głębokości nad mankietem rurki w postaci ringów idących wokół obwodu rurki, Rozm.8,5 szt. 100 29 Sterylna rurka intubacyjna zbrojona z mankietem uszczelniającym niskociśnieniowym rozmiar rurki na łączniku i rurce, 2 znaczniki głębokości nad mankietem rurki w postaci ringów idących wokół obwodu rurki, Rozm.9,0 szt. 20 30 Sterylna jednorazowa prowadnica do ukształtowania z drutem dla rurek w rozmiarze od 2,5mm do 5,5mm szt. 100 31 Sterylna jednorazowa prowadnica do ukształtowania z drutem dla rurek w rozmiarze od 6,0mm do 9,0mm 2-4 mm 6 FR szt. 600 32 Sterylny przewód tlenowy z uniwersalnym złączem na obu końcówkach dren odporny na zaginanie długość od 210 cm - 213 cm ,7-10 mm 14 FR szt. 600
Interne KennungGRUPA 29
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
LosLOT-0030
TitelGRUPA 30
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 30 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Rurka tracheotomijna z odsysaniem z przestrzeni podgłośniowej, z miękkim, cienkościennym mankietem niskociśnieniowym oraz systemem ograniczania wzrostu ciśnienia wewnątrz mankietu typu Soft Seal z balonikiem, posiadający oznaczenia rozmiaru rurki oraz rodzaju i średnicy mankietu, wykonana z termoplastycznego PCW, posiadająca elastyczny, przezroczysty kołnierz z oznaczeniem rozmiaru i długości rurki oraz samoblokujący się mandryn z otworem na prowadnicę Seldingera umożliwiający założenie bądź wymianę rurki 2 Rozmiar 7,0mm szt. 20 3 Rozmiar 7,5mm szt. 20 Rozmiar 8,0mm szt. 5 Rozmiar 8,5mm szt. 5 Rozmiar 9,0mm szt. 5 Rozmiar 10 mm szt. 5 Zestaw do przezskórnej tracheotomii metodą GRIGGSA– nr katalogowy 100/893/xxx Uzupełniający zestaw do przezskórnej tracheotomii metodą GRIGGSA (oparty na użyciu dedykowanego do metody Griggsa peana wielorazowego użytku) zawierający: skalpel, kaniulę z igłą i strzykawką do identyfikacji tchawicy, prowadnicę Seldingera, rozszerzadło oraz rurkę tracheostomijną (Blue Line Ultra, kąt wygięcia rurki 105 º, z mankietem niskociśnieniowym ),z wbudowanym przewodem do odsysania z przestrzeni podgłośniowej, posiadającą sztywny, samoblokujący się mandryn z otworem na prowadnicę Seldingera. Zestaw sterylny, zapakowany na jednej, sztywnej tacy umożliwiającej szybkie otwarcie zestawu. W zestawie: tasiemka, opaska i szczoteczka do rurki. a Rozmiar 7,0 mm szt 15 b Rozmiar 8,0 mm szt 20
Interne KennungGRUPA 30
LosLOT-0031
TitelGRUPA 31
BeschreibungPrzedmiot zamówienia w Grupie 31 obejmuje: Lp. Wykaz asortymentu do przetargu J.m. Ilość 1 Igła biopsyjna do biopsji gruboigłowej w rozmiarach: 10 G ,7 G,12 G w zależności od potrzeb. szt 100 2 Zbiornik jednorazowy uzupełniający do biopsji mammotomicznej wspomagagających próżniowo do w/w systemu op.12 szt (pakiet pojemnika) op. 2 3 Zestaw jednorazowy uzupełniający do biopsji mammotomicznej wspomagających próżniowo do w/w systemu op.12 szt (kaseta z przewodami) op. 2
Interne KennungGRUPA 31
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln, 33141620 Sanitätspacks