2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem długoterminowy samochodów osobowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy samochodów na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego z podziałem na części: 1) Część nr 1 – najem dwóch samochodów osobowych o napędzie hybrydowym typu Plug-in; 2) Część nr 2 – najem dwóch samochodów osobowych o napędzie elektrycznym. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej „SOPZ”) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 666747-2025
Interne Kennung: WOiRZL.II.272.85.2025.PR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 13.02.2025 r. opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne 99373-2025 umożliwiające skrócenie terminu składania ofert.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 257 ustawy PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – najem dwóch samochodów osobowych o napędzie hybrydowym typu Plug-in
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy samochodów na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego z podziałem na części: 1) Część nr 1 – najem dwóch samochodów osobowych o napędzie hybrydowym typu Plug-in. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej „SOPZ”) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 – najem dwóch samochodów osobowych o napędzie elektrycznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy samochodów na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego z podziałem na części: 1) Część nr 2 – najem dwóch samochodów osobowych o napędzie elektrycznym. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej „SOPZ”) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2