See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu rolniczego do siedziby Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu rolniczego do siedziby Zamawiającego (część I zamówienia, II zamówienia oraz III zamówienia), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załącznikach nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e do SWZ oraz na warunkach określonych w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 585704-2025
Interne Kennung: ZSCKR.261.94.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 35613000 Unbemannte Flugkörper
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Dostawa ciągników rolniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) Dostawa ciągnika rolniczego o mocy 190-245 KM wraz z systemem prowadzenia równoległego, GPS, ISOBUS oraz systemem do zarządzania gospodarstwem, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1a do SWZ; b) Dostawa ciągnika rolniczego o mocy 170-225 KM, wraz z systemem prowadzenia równoległego, GPS, ISOBUS oraz systemem do zarządzania gospodarstwem, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1b do SWZ; zgodnie z ww. opisem przedmiotu zamówienia i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: ZSCKR.261.94.2025 - Część I
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Dostawa opryskiwacza i rozsiewacza nawozów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) Dostawa opryskiwacza o poj. 2000-3000 l wraz z wraz z systemem do zarządzania gospodarstwem oraz ISOBUS, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1c do SWZ; b) Dostawa rozsiewacza nawozów o poj. 1800-2200 l, wyposażonego w zmienne dawkowanie, kontrolę sekcji, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1d do SWZ; zgodnie z ww. opisem przedmiotu zamówienia i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: ZSCKR.261.94.2025 - Część II
Haupteinstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Dostawa drona rolniczego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) Dostawa drona rolniczego o zasięgu 5-15 km wraz z systemem zarządzania gospodarstwem, zgodnie z parametrami technicznymi zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1e do SWZ; zgodnie z ww. opisem przedmiotu zamówienia i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: ZSCKR.261.94.2025 - Część III
Haupteinstufung (cpv): 35613000 Unbemannte Flugkörper