See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PEŁNIENIE NADZORU AUTORSKIEGO W OKRESIE PRZEJŚCIOWYM DO MOMENTU PODPISANIA UMOWY Z WYKONAWCĄ WYŁONIONYM W TRYBIE KONKURENCYJNYM W RAMACH PROJEKTU „PRACE NA PODSTAWOWYCH CIĄGACH PASAŻERSKICH (E 30 I E 65) NA OBSZARZE ŚLĄSKA, ETAP I: LINIA E 65 NA ODC. BĘDZIN – KATOWICE SZOPIENICE PŁD. – KATOWICE – KATOWICE PIOTROWICE”
Beschreibung: PEŁNIENIE NADZORU AUTORSKIEGO W OKRESIE PRZEJŚCIOWYM DO MOMENTU PODPISANIA UMOWY Z WYKONAWCĄ WYŁONIONYM W TRYBIE KONKURENCYJNYM NAD ZADANIEM PN. „REALIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH ORAZ WYKONANIE PROJEKTU WYKONAWCZEGO I REALIZACJA ROBÓT BUDOWLANYCH NA ZABUDOWĘ URZĄDZEŃ STEROWANIA RUCHEM KOLEJOWYM, URZĄDZEŃ KOLEJOWYCH SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH, SYSTEMU DYNAMICZNEJ INFORMACJI PODRÓŻNYCH NA ODCINKU KATOWICE SZOPIENICE PŁD. – KATOWICE – KATOWICE PIOTROWICE" W RAMACH PROJEKTU „PRACE NA PODSTAWOWYCH CIĄGACH PASAŻERSKICH (E 30 I E 65) NA OBSZARZE ŚLĄSKA, ETAP I: LINIA E 65 NA ODC. BĘDZIN – KATOWICE SZOPIENICE PŁD. – KATOWICE – KATOWICE PIOTROWICE”
Vorherige Bekanntmachung: 785021-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pełnienie nadzoru autorskiego w okresie przejściowym do momentu podpisania Umowy z Wykonawcą wyłonionym w trybie konkurencyjnym w ramach projektu „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E 30 i E 65) na obszarze Śląska, Etap I: linia E 65 na odc. Będzin – Katowice Szopienice Płd. – Katowice – Katowice Piotrowice
Beschreibung: Pełnienie nadzoru autorskiego w okresie przejściowym do momentu podpisania Umowy z Wykonawcą wyłonionym w trybie konkurencyjnym nad zadaniem pn. „Realizacja robót budowlanych oraz wykonanie projektu wykonawczego i realizacja robót budowlanych na zabudowę urządzeń sterowania ruchem kolejowym, urządzeń kolejowych sieci telekomunikacyjnych, systemu dynamicznej informacji podróżnych na odcinku Katowice Szopienice Płd. – Katowice – Katowice Piotrowice" w ramach projektu „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E 30 i E 65) na obszarze Śląska, Etap I: linia E 65 na odc. Będzin – Katowice Szopienice Płd. – Katowice – Katowice Piotrowice