2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont dokowy dla odnowienia klasy PRS jednostki pływającej typu Patrol 240 Baltic o numerze burtowym SG-111
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dokowego dla odnowienia klasy PRS jednostki pływającej typu Patrol 240 Baltic numerze burtowym SG -111, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji. Jednostka bazuje w Kaszubskim Dywizjonie Straży Granicznej w Gdańsku-Westerplatte, ul. Sucharskiego 1. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 680640-2025
Interne Kennung: 16/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241100 Reparatur von Wasserfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001