See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa strategicznego wyposażenia do sal operacyjnych dla Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu Sp. z o.o. ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
Beschreibung: Dostawa strategicznego wyposażenia do sal operacyjnych dla Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 części: Część 1 - Stół operacyjny elektryczny Część 2 – Dermatom i siatkownica Część 3 – Zestaw do trepanacji Część 4 –Urządzenie do neuromonitoringu Część 5 – Urządzenie do kriolezji wraz z sondami Część 6 – Materac do podgrzewania na stół operacyjny Część 7 – Sterylizator nablatowy przenośny Część 8 – Zestawy histeroskopy/resektoskopy Część 9 - Wieża laparoskopowa z zestawem narzędzi laparoskopowych Część 10 – Diatermia chirurgiczna wraz z oprzyrządowaniem Część 11 – Kolumna anastezjologiczna Część 12 – Kolumna chirurgiczna Część 13 – Lampa do zabiegów operacyjnych - bezcieniowe mobilne Część 14 – Materac próżniowy na stół operacyjny
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische, 33166000 Dermatologieausrüstung, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33162200 OP-Instrumente, 39715200 Heizgeräte, 33191100 Sterilisationsapparate, 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 31524110 OP-Leuchten, 33167000 OP-Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stół operacyjny elektryczny
Beschreibung: Stół operacyjny elektryczny 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dermatom + siatkownica
Beschreibung: Dermatom + siatkownica 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33166000 Dermatologieausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw do trepanacji
Beschreibung: Zestaw do trepanacji
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0004
Titel: Urządzenie do neuromonitoringu
Beschreibung: Urządzenie do neuromonitoringu
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Urządzenie do Kriolezji wraz z sondami
Beschreibung: Urządzenie do Kriolezji wraz z sondami
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33165000 Ausrüstung für Kryochirurgie und Kryotherapie
Los: LOT-0006
Titel: Materac do podgrzewania na stół operacyjny
Beschreibung: Materac do podgrzewania na stół operacyjny
Interne Kennung: Część nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39715200 Heizgeräte
Los: LOT-0007
Titel: Sterylizator na blatowy przenośny
Beschreibung: Sterylizator na blatowy przenośny
Interne Kennung: Część nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191100 Sterilisationsapparate
Los: LOT-0008
Titel: Zestawy Histeroskopy/Resektoskopy
Beschreibung: Zestawy Histeroskopy/Resektoskopy
Interne Kennung: Część nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0009
Titel: Wieża laparoskopowa z zestawem narzędzi laparoskopowych
Beschreibung: Wieża laparoskopowa z zestawem narzędzi laparoskopowych
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Diatermia chirurgiczna wraz z oprzyrządowaniem
Beschreibung: Diatermia chirurgiczna wraz z oprzyrządowaniem
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Kolumna Anastezjologiczna
Beschreibung: Kolumna Anastezjologiczna
Interne Kennung: Część nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0012
Titel: Kolumna chirurgiczna
Beschreibung: Kolumna chirurgiczna
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Lampy do zabiegów operacyjnych - bezcieniowe mobilne
Beschreibung: Lampy do zabiegów operacyjnych - bezcieniowe mobilne
Interne Kennung: Część nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31524110 OP-Leuchten, 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0014
Titel: Materac próżniowy na stół operacyjny
Beschreibung: Materac próżniowy na stół operacyjny
Interne Kennung: Część nr 14