2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Sępólno Krajeńskie oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Sępólno Krajeńskie oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sępólnie Krajeńskim”.
Vorherige Bekanntmachung: 472893-2025
Interne Kennung: IRG.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3.1 Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Sępólno Krajeńskie oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sępólnie Krajeński w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. 3.2 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zagospodarowanie zmieszanych (niesegregowanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych segregowanych i gromadzonych w sposób selektywny: 1) Odpady ulegające biodegradacji (20 02 01, 20 01 08); 2) papier i tekturę oraz opakowania z papieru i tektury (15 01 01, 20 01 01); 3) tworzywa sztuczne oraz opakowania z tworzyw sztucznych (15 01 02, 20 01 39); 4) metale i opakowania z metali (20 01 40, 15 01 04); 5) zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06); 6) szkło i opakowania ze szkła (15 01 07, 20 01 02); 7) odpady wielkogabarytowe (20 03 07); 8) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć (20 01 36, 20 01 35*, 20 01 23, 20 01 21, 20 01 23*); 9) leki inne niż wymienione w 20 01 31 (20 01 32); 10) baterie i akumulatory (20 01 34, 20 01 33*); 11) popiół (ex 20 01 99); 12) odpady budowlane (17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04, 17 02 01); 13) zużyte opony (16 01 03); 14) tekstylia (20 01 11); 15) odpady opakowaniowe i pozostałości farb, klejów i chemikaliów – niebezpieczne i inne niż niebezpieczne (15 01 10*, 15 01 11*, 20 01 28).