See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą infrastruktury sieciowej oraz usług kontraktów serwisowych dla potrzeb Akademii Kultury Fizycznej w Krakowie
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą infrastruktury sieciowej oraz usług kontraktów serwisowych dla potrzeb Akademii Kultury Fizycznej w Krakowie. Szczegółowy opis zawierają załączniki do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 527512-2025
Interne Kennung: K-2.381/25/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz z dostawą przełącznika rdzeniowego do transmisji danych cyfrowych, 2 sztuki.
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą przełącznika rdzeniowego do transmisji danych cyfrowych, 2 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ
Interne Kennung: K-2.381/15/2025 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup urządzenia zabezpieczającego do transmisji danych cyfrowych, 2 szt.
Beschreibung: Zakup urządzenia zabezpieczającego do transmisji danych cyfrowych, 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ
Interne Kennung: K-2.381/15/2025 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup przełącznika serwerowego do transmisji danych cyfrowych, 2 szt
Beschreibung: Zakup przełącznika serwerowego do transmisji danych cyfrowych, 2 szt.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1c do SWZ
Interne Kennung: K-2.381/15/2025 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup przełącznika dostępowego do transmisji danych cyfrowych, 1 szt.
Beschreibung: Zakup przełącznika dostępowego do transmisji danych cyfrowych, 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1d do SWZ
Interne Kennung: K-2.381/15/2025 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup wraz z dostawą przełącznika dostępowego do transmisji danych cyfrowych, 20 szt.
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą przełącznika dostępowego do transmisji danych cyfrowych, 20 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1e do SWZZ
Interne Kennung: K-2.381/15/2025 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup wraz z dostawą urządzeń bezprzewodowych celem modernizacji, rozszerzenia i unowocześnienia sieci WiFi AKF Kraków, 60 szt.
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą urządzeń bezprzewodowych celem modernizacji, rozszerzenia i unowocześnienia sieci WiFi AKF Kraków, 60 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1f do SWZ
Interne Kennung: K-2.381/15/2025 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup kontraktu serwisowego i wsparcia technicznego do urządzeń sieciowych będących w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Zakup kontraktu serwisowego i wsparcia technicznego do urządzeń sieciowych będących w posiadaniu Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1g do SWZ
Interne Kennung: K-2.381/15/2025 - Zadanie 7
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen