See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa siarczanu żelazowego, chlorku żelazowego i siarczanu glinowego na okres 12 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu żelazowego, chlorku żelazowego i siarczanu glinowego na okres 12 miesięcy dla Oddziałów PGE GiEK S.A. Przedmiot Zamówienia został podzielony na 8 (osiem) niezależnych Części: Część 1 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole Część 2 – Dostawa siarczanu glinowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole Część 3 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Dolna Odra Część 4 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów Część 5 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik Część 6 - Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów Część 7 – Dostawa chlorku żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów Część 8 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 612183-2025
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELO/04183/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313120 Sulfate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24313123 Aluminiumsulfat, 24312122 Eisenchlorid, 33696300 Chemische Reagenzien, 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu żelazowego na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Opole w ilości szacowanej wynoszącej 240 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 1 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Menge: 240 000 Kilogramm
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu żelazowego (KOAGULANT PIX-113 ŻELAZOWY lub produkt równoważny) na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w ilości szacowanej wynoszącej 2 000 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 4 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Menge: 2 000 000 Kilogramm
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siarczanu żelazowego (KOAGULANT PIX-113 ŻELAZOWY lub produkt równoważny) na podstawie zamówień cząstkowych dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Turów w ilości szacowanej wynoszącej 720 000,00 kg.
Interne Kennung: Część 8 – Dostawa siarczanu żelazowego dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
Menge: 720 000 Kilogramm