2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Bogatynia i jednostek organizacyjnych Gminy Bogatynia oraz Gminy Dobre Miasto i jednostek organizacyjnych Gminy Dobre Miasto w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2028 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) dla potrzeb Gminy Bogatynia oraz Gminy Dobre Miasto i jednostek organizacyjnych Gminy Dobre Miasto w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2028 r. Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2028 r. wynosi 11 332,362 MWh. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Wzór umowy zawiera załącznik nr 3 do SWZ wraz z załącznikiem nr 1 (wykaz punktów poboru energii elektrycznej objętych umową) i nr 2 (pełnomocnictwo). 3. W opisie przedmiotu zamówienia określono standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia (przedmiot zamówienia jest zestandaryzowany – będzie realizowany identycznie, niezależnie od tego który Wykonawca go wykona), uwzględniono wszystkie koszty cyklu życia – marżę, koszty bilansowania handlowego, opłaty transakcyjne, koszty zmienności profilu, koszty zmienności grafiku, koszty grafikowania, koszty energii konwencjonalnej, koszty praw majątkowych oraz podatek akcyzowy. Poza ww. kosztami Zamawiający nie przewiduje innych kosztów dostawy energii elektrycznej.
Vorherige Bekanntmachung: 737009-2025
Interne Kennung: IZ.271.51.2025.ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w specyfikacji warunków zamówienia i załącznikach do niej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität