See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i akcesoriów laboratoryjnych do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i akcesoriów laboratoryjnych do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego 2. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3. Zamówienie zostało podzielone na 3 pakiety 4. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 3 oraz załącznik nr 4 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 787723-2025
Interne Kennung: PN/238/WZP/25 – 147/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę odczynników i materiałów, które wykorzystywane będą do realizacji zadania na potrzeby Ministra Obrony Narodowej w zakresie obronności i bezpieczeństwa publicznego (znak sprawy: umowa nr 3300031526/DWSZdr/2025/WIM-PIB/3.3.). Decyzja Zamawiającego podyktowana jest koniecznością doposażenia WIM-PIB w niezbędne odczynniki i materiały w celu realizacji ww. zadania w 2025 r. zgodnie z harmonogramem. Pozwoli to na zachowanie dostępności i płynności w wykonywaniu badań analitycznych i mikrobiologicznych w przedmiotowym obszarze. Ministerstwo Obrony Narodowej przyznało WIM-PIB środki finansowe na zakup odczynników i materiałów niezbędnych do realizacji ww. zadania. Uzyskane środki finansowe muszą być rozliczone do 31 grudnia 2025 r. Pierwotnie planowane do zakupu odczynniki, z przyczyn niezależnych od Zamawiającego (brak ofert), nie mogły zostać zrealizowane. Z uwagi na czas niezbędny na przeprowadzenie procedury przetargowej w trybie ustawy Pzp powyżej progu unijnego, niemożliwym jest przeprowadzenie przedmiotowego postępowania w ustawowym terminie z uwagi na zagrożenie nierozliczenia w terminie przyznanych środków z MON.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 1 - Odczynniki do szybkiej identyfikacji wirusów/bakterii i grzybów oraz mechanizmów oporności kompatybilne z analizatorem FilmArray Biofire Torch 2
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 3 oraz załącznik nr 4 do swz.
Interne Kennung: pakiet nr 1 - Odczynniki do szybkiej identyfikacji wirusów/bakterii i grzybów oraz mechanizmów oporności kompatybilne z analizatorem FilmArray Biofire Torch 2
Los: LOT-0003
Titel: pakiet nr 2 - Odczynniki do oznaczania hemoglobiny glikowanej metodą chromatografii cieczowej kompatybilne z analizatorem HLC723-G11 VAR
Interne Kennung: pakiet nr 2 - Odczynniki do oznaczania hemoglobiny glikowanej metodą chromatografii cieczowej kompatybilne z analizatorem HLC723-G11 VAR
Los: LOT-0004
Titel: pakiet nr 3 - Transponder do aparatu CUBE 30 Touch
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Transponder do aparatu CUBE 30 Touch
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör