See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi wsparcia dla Oprogramowania i Sprzętu IBM posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia dla Oprogramowania i Sprzętu IBM posiadanego przez Zamawiającego w zakresie wskazanym w tabeli Tomu III SWZ – OPZ. 2. W ramach zamówienia podstawowego Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi wsparcia dla Oprogramowania i Sprzętu IBM posiadanego przez Zamawiającego w zakresie wskazanym w tabeli Tomu III SWZ – OPZ. 3. Opcja polegać będzie na objęciu usługą wsparcia Oprogramowania i Sprzętu posiadanego przez Zamawiającego w zakresie wskazanym w tabeli Tomu III SWZ - OPZ po zakończeniu usługi wsparcia dla Oprogramowania i Sprzętu w ramach zamówienia podstawowego i świadczona będzie na zasadach jak dla zamówienia podstawowego.
Vorherige Bekanntmachung: 735701-2025
Interne Kennung: PN/70/25/IMTV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegać będzie na objęciu usługą wsparcia Oprogramowania i Sprzętu posiadanego przez Zamawiającego w zakresie wskazanym w tabeli Tomu III SWZ - OPZ po zakończeniu usługi wsparcia dla Oprogramowania i Sprzętu w ramach zamówienia podstawowego i świadczona będzie na zasadach jak dla zamówienia podstawowego. Termin realizacji zamówienia w ramach opcji każdorazowo określony zostanie w Zawiadomieniu. Minimalny okres trwania Usługi objętej danym Zawiadomieniem nie może być krótszy niż 6 miesięcy oraz dłuższy niż 12 miesięcy.