See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění propojení komunikačních sítí mezi TPS a TMB
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání smluv na zajištění propojení komunikačních sítí mezi TPS a TMB obsahující zvýhodněné obchodních podmínky, které budou používány při poskytování služeb elektronických komunikací pro SKČ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 7500024620