See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU PCPO Midden Brabant - Touchscreens
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Touchscreens ten behoeve van PCPO Midden Brabant. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Touchscreens.
Vorherige Bekanntmachung: 154356-2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000