2. Verfahren
Verfahren
Titel: Waarderingsgeschenken
Beschreibung: De Opdracht heeft betrekking op het leveren van waarderingsgeschenken aan medewerkers van de IND, inclusief het verstrekken van inhoudelijk advies over samenstelling, uitvoering en trends op het gebied van waarderingsgeschenken. Van Leverancier wordt verwacht actief mee te denken over passende geschenken, uitvoerbaarheid en aansluiting bij de context en waarden van de IND. Raming over 4 jaar: Eindejaarsgeschenken €1.600.000,- Paas- en Sinterklaasgeschenken €400.000,- (Optioneel) Drie aanvullende geschenkmomenten €2.000.000,- Welkomstbox €200.000,- (Optioneel) Geschenken vanuit een projectteam, feestcommissie, directie, afdeling en/of team. €240.000,-
Interne Kennung: INEA-IND-2025-03-KV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht heeft betrekking op het leveren van waarderingsgeschenken aan medewerkers van de IND, inclusief het verstrekken van inhoudelijk advies over samenstelling, uitvoering en trends op het gebied van waarderingsgeschenken. Van Leverancier wordt verwacht actief mee te denken over passende geschenken, uitvoerbaarheid en aansluiting bij de context en waarden van de IND.
Interne Kennung: 1