2. Verfahren
Verfahren
Titel: Planowanie i emisja spotów informacyjnych na ekranach umieszczonych w autobusach obsługujących połączenia komunikacji miejskiej m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest planowanie i emisja spotów informacyjnych na ekranach umieszczonych w autobusach obsługujących połączenia komunikacji miejskiej m.st. Warszawy, dla potrzeb realizacji zadań informacyjnych Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP/SW/271/III-194/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Biuro Marketingu Miasta prowadzi cykliczne działania informacyjne Urzędu m.st. Warszawy, docierając za pomocą wielu rodzajów nośników reklamowych do mieszkańców Warszawy z bardzo ważnymi przekazami: ochrona zdrowia i życia, bezpieczeństwo, ochrona środowiska, rozliczanie podatków, gospodarowanie odpadami, korzystanie z komunikacji miejskiej, budżet obywatelski, liczne wydarzenia kulturalne i sportowe, konkursy oraz wiele innych, zgłaszanych do Biura Marketingu Miasta przez inne biura urzędu. W związku z podjętymi działaniami mającymi na celu znalezienie alternatywnych, nowoczesnych i bardziej przyjaznych kanałów dotarcia z informacjami do mieszkańców Warszawy, korzystających z komunikacji miejskiej, oraz wynikającego z tych działań opóźnienia w przygotowaniach do przeprowadzenia postępowania na zakup czasu na emisję spotów w autobusach, a także biorąc pod uwagę konieczność zachowania ciągłości prowadzonych kampanii informacyjno-promocyjnych i skutecznego dotarcia z przekazem do w/w grupy odbiorców (realizując zadanie własne gminy zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990 r – Art. 7. ust. 18, Dz. U. 1990 Nr 16 poz. 95), co w szczególności zapewnia wykorzystanie do tego celu nowoczesnych nośników usytuowanych w pojazdach komunikacji miejskiej, wskazujemy, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Przeprowadzenie postępowania przetargowego oraz zawarcie umowy z Wykonawcą z zachowaniem pełnego (35-dniowego) terminu składania ofert skutkować będzie ponad 4-tygodniową przerwą w dostępie do w/w nośników, co w znaczący sposób ograniczy możliwości prowadzenia działań informacyjnych Urzędu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001