2. Verfahren
Verfahren
Titel: Magazyny energii elektrycznej w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Lelów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie 7 szt. magazynów energii na potrzeby budynków użyteczności publicznej w Gminie Lelów. 2. Realizacja zadania obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej wraz ze wszystkimi wymaganymi prawem uzgodnieniami oraz wszelkimi pracami budowlano-montażowymi, a także przeprowadzenie instruktażu w zakresie obsługi instalacji. 3. Lokalizacja magazynów: 1) Zespoł Szkolno Przedszkolny w Lelowie – Szkoła Podstawowa ul. Szczekocińska 41, 42-235 Lelów; 2) Zespoł Szkolno Przedszkolny w Lelowie – Hala Sportowa Lelów ul. Szczekocińska 41, 42-235 Lelów; 3) Zespoł Szkolno Przedszkolny w Lelowie – segment „Gimnazjum” ul. Szczekocińska 41, 42-235 Lelów; 4) Zespoł Szkolno Przedszkolny w Lelowie – Przedszkole ul. Szczekocińska 41a, 42-235 Lelów; 5) Oczyszczalnia ścieków Lelów ul. Szczekocińska 39A, 42-235 Lelów; 6) Hydrofornia Lelów, ul. Krakowska, 42-235 Lelów; 7) Urząd Gminy Lelów ul. Szczekocińska 18, 42-235 Lelów. 4. Wykonawca zobowiązany jest umieścić w widocznym miejscu jasne, czytelne oznaczenie (instrukcję) informujące, że budynek wyposażony jest w magazyn energii. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Program funkcjonalno - użytkowy (PFU) zał. nr 10 do SWZ oraz dokumentacja powykonawcza – Montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku przedszkola w Lelowie – zał. nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: PIR.271.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31121110 Leistungswandler, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 45000000 Bauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0001