856080-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Zajištění síťové a aplikační bezpečnosti
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění síťové a aplikační bezpečnosti
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je poskytnout Zadavateli komplexní dodávky a služby spočívající v zajištění síťové a aplikační bezpečnosti Zadavatele. Předmětem Veřejné zakázky se skládá z následujícího plnění: a) Ochrana koncových stanic b) Ochrana DDoS c) Firewall a komplexní ochrana perimetru včetně VPN d) SASE e) WAF f) Zabezpečení a detekce zranitelností zdrojového kódu g) Zabezpečení systému pro řízení drážního provozu
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48800000 Informationssysteme und Server, 48810000 Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung01
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena do řádného splnění milníku č. 2 dle harmonogramu „Zpracování dokumentace SoW – popis dodávky a potřebné součinnosti a vypracování low-level dizajnu a popisu jednotlivých částí“