2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Szkolenia z zakresu zarządzania różnorodnością, w szczególności wiekiem w ramach projektu ,,Pracownicy-najlepsza inwestycja dla firmy 2.0''
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i zrealizowanie szkoleń zamkniętych w formie stacjonarnej dla pracodawców z terenu województwa małopolskiego, uczestniczących w projekcie „Pracownicy – - najlepsza inwestycja dla firmy 2.0” w latach 2026-2029. Przedmiot zamówienia każdorazowo obejmuje: a) zapewnienie trenera do przeprowadzenia szkolenia, b) przygotowanie i przekazanie materiałów szkoleniowych oraz zaświadczeń dla każdego uczestnika szkolenia, c) zapewnienie sali szkoleniowej, d) zapewnienie cateringu. Usługa szkoleniowa będzie realizowana w 8 edycjach. W każdej edycji planowane jest przeprowadzenie maksymalnie 50 szkoleń jednodniowych (łącznie: 8 x 50 = maksymalnie 400 szkoleń jednodniowych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do swz: zał. nr 1 do swz – opis przedmiotu zamówienia (OPZ), zał. nr 2 do swz – wzór umowy.
Interne Kennung: PZ.271.1.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80532000 Managementausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie nie zostało podzielone na części. Tytuł zamówienia został podany w pkt 2.1 ogłoszenia.
Beschreibung: Zamówienie nie zostało podzielone na części. Poniższe informacje dotyczą całości zamówienia objętego ogłoszeniem.
Interne Kennung: Zamówienie nie zostało podzielone na części. Wewnętrzny identyfikator procedury został podany w pkt 2.1 ogłoszenia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, w całości lub w części, zgodnie z następującymi zasadami: 1) prawo opcji będzie polegało na zwiększeniu liczby szkoleń o maksymalnie 20 szkoleń. 2) w razie skorzystania z prawa opcji Zamawiający dokona zakupu dodatkowych szkoleń, nie więcej niż 20 szkoleń, z uwzględnieniem cen jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, wskazanych w § 5 ust. 1 umowy. 3) dodatkowe szkolenia w ramach zamówienia opcjonalnego zostaną zrealizowane w terminie jak dla zamówienia podstawowego, określonym w § 2 ust. 1 umowy, w ramach poszczególnych edycji, o których mowa w pkt w § 1 ust. 3 umowy. 4) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w tym w zakresie zasad realizacji umowy i współpracy Stron, zasad rozliczeń i płatności wynagrodzenia, kar umownych, czy zmian umowy. 5) Warunkiem skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. 6) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający każdorazowo poinformuje Wykonawcę odrębnym pisemnym oświadczeniem, którego wzór stanowi załącznik nr 4 do umowy, w terminie do 41 miesięcy od dnia podpisania umowy. 7) dla zachowania terminu, o którym mowa w pkt. 6 wystarczające jest nadanie oświadczenia do Wykonawcy przesyłką poleconą lub wysłanie podpisanego podpisem kwalifikowanym oświadczenia w wersji elektronicznej na adres e-mail Wykonawcy wskazany w § 4 ust. 1 lit. b niniejszej umowy. 8) skorzystanie z możliwości prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowej umowy. 9) prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 10) Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia objętego prawem opcji znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym zał. nr 2 do swz.