See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa okładzin ciernych hamulca tarczowego COFREN FRENDO SP 201/320 SI C 112595/24115.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych kompletów okładzin ciernych hamulca tarczowego COFREN FRENDO SP 201/320 SI C 112595/24115 (nr katalogowy)(P+L) - 160 kpl. , zwanych dalej „Towarem”, na potrzebę wymiany zużytych okładzin na pojazdach kolejowych.
Interne Kennung: Ki.240.4220.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34322400 Bremssohle
5. Los
Los: LOT-0001