856103-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych w 2026 r. na potrzeby wykonywania działalności związanej z gospodarką odpadami przez Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych w 2026 r. na potrzeby wykonywania działalności związanej z gospodarką odpadami przez Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych w 2026 r. na potrzeby wykonywania działalności związanej z gospodarką odpadami przez Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia składa się z 10 części: Część 1 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 02 01, 20 03 01, 20 02 03, ex 20 01 99 Część 2 zamówienia - zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 02 01, 20 03 01 Część 3 zamówienia - zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 15 01 01, 15 01 02 Część 4 zamówienia - zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 17 01 01, 17 01 07 Część 5 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 17 01 03, 17 02 03, 17 02 02, 17 09 04 Część 6 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 17 06 04 Część 7 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 01 02 Część 8 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 03 07 Część 9 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 01 10, 20 01 11 Część 10 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 01 10, 20 01 11 2. Przedmiot zamówienia powinien być realizowany przez Wykonawcę zgodnie z: - ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 733 ze zm.), - ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1834, 1911,1914 ze zm.), - uchwałą nr XVII/204/2025 Sejmiku Województwa Łódzkiego z dnia 26 sierpnia 2025 r. w sprawie uchwalenia Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2025-2030 z uwzględnieniem lat 2031-2036. 3. Zamawiający wymaga, aby realizacja przedmiotu zamówienia odbywała się w odległości nie dalszej niż 60 km od granic miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Zamawiający dokona weryfikacji na podstawie trasy odległości wg internetowej mapy Google, przyjmując jako punkt odniesienia centrum miasta oraz wybierając najkrótszą trasę. 4. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają zapisy Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ (dla każdej części osobno). 5. WSZELKIE NIEUJĘTE ELEMENTY W POWYŻSZYM OPISIE ZNAJDUJĄ SIĘ Z TREŚCI SPECYFIKACJI WARUNKÓW ZAMÓWIENIA. W PRZYPADKU ROZBIEŻNOŚCI POMIĘDZY TREŚCIĄ OGŁOSZENIA A SWZ - WIĄŻĄCE SĄ POSTANOWIENIA SWZ.
Vorherige Bekanntmachung685551-2025
Interne KennungTWI.3201.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert wyznaczono na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji publicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 02 01, 20 03 01, 20 02 03, ex 20 01 99
BeschreibungKod odpadu 20 02 01- Odpady ulegające biodegradacji - 420 Mg Kod odpadu 20 03 01 - Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 2 500 Mg Kod odpadu 20 02 03 - Odpady z ogródków i parków, w tym z cmentarzy - 100 Mg Kod odpadu ex 20 01 99 - Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny - 250 Mg 1. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnej ilości odpadów komunalnych do zagospodarowania w 2026 r. będących przedmiotem zamówienia. 2. Ilość wytworzonych i odebranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ilości odpadów określone powyżej należy traktować jako ilości orientacyjne i w celu prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia przez Wykonawców. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego z uwagi na m. in. okresowość powstawania odpadów komunalnych. 3. W przypadku przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów biodegradowalnych i innych bioodpadów Wykonawca powinien posiadać status instalacji komunalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach dla: instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów (MBP), instalacji biologicznego przetwarzania odpadów ulegających biodegradacji (kompostownia), składowania odpadów powstałych w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych oraz pozostałości z sortowania odpadów. Przetwarzanie odpadów zbieranych w sposób selektywny w tym odpadów opakowaniowych nie może być realizowane poza instalacjami i urządzeniami - art. 30 ust. 1 ustawy o odpadach.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 zamówienia - zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 02 01, 20 03 01
BeschreibungKod odpadu 20 02 01- Odpady ulegające biodegradacji - 260 Mg Kod odpadu 20 03 01 - Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 1 500 Mg 1. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnej ilości odpadów komunalnych do zagospodarowania w 2026 r. będących przedmiotem zamówienia. 2. Ilość wytworzonych i odebranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ilości odpadów określone powyżej należy traktować jako ilości orientacyjne i w celu prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia przez Wykonawców. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego z uwagi na m. in. okresowość powstawania odpadów komunalnych. 3. W przypadku przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów biodegradowalnych i innych bioodpadów Wykonawca powinien posiadać status instalacji komunalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach dla: instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów (MBP), instalacji biologicznego przetwarzania odpadów ulegających biodegradacji (kompostownia), składowania odpadów powstałych w procesie mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych oraz pozostałości z sortowania odpadów. Przetwarzanie odpadów zbieranych w sposób selektywny w tym odpadów opakowaniowych nie może być realizowane poza instalacjami i urządzeniami - art. 30 ust. 1 ustawy o odpadach.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 zamówienia - zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 15 01 01, 15 01 02
BeschreibungKod odpadu 15 01 01 - Opakowania z papieru i tektury - 250 Mg Kod odpadu 15 01 02 - Opakowania z tworzyw sztucznych - 400 Mg 1. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnej ilości odpadów komunalnych do zagospodarowania w 2026 r. będących przedmiotem zamówienia. 2. Ilość wytworzonych i odebranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ilości odpadów określone powyżej należy traktować jako ilości orientacyjne i w celu prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia przez Wykonawców. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego z uwagi na m. in. okresowość powstawania odpadów komunalnych. 3. Odpady segregowane do zagospodarowania Wykonawca zobowiązany będzie przekazać podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa. Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in. w zakresie transportu odpadów, spraw formalno-prawnych związanych z dostarczaniem odpadów uprawnionemu pomiotowi posiadającemu zezwolenie na ich zagospodarowanie.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 zamówienia - zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 17 01 01, 17 01 07
BeschreibungKod odpadu 17 01 01 - Odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów - 100 Mg Kod odpadu 17 01 07 - Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w kodzie 17 01 06 - 75 Mg 1. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnej ilości odpadów komunalnych do zagospodarowania w 2026 r. będących przedmiotem zamówienia. 2. Ilość wytworzonych i odebranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ilości odpadów określone powyżej należy traktować jako ilości orientacyjne i w celu prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia przez Wykonawców. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego z uwagi na m. in. okresowość powstawania odpadów komunalnych. 3. Odpady segregowane do zagospodarowania Wykonawca zobowiązany będzie przekazać podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa. Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in. w zakresie transportu odpadów, spraw formalno-prawnych związanych z dostarczaniem odpadów uprawnionemu pomiotowi posiadającemu zezwolenie na ich zagospodarowanie.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 17 01 03, 17 02 03, 17 02 02, 17 09 04
BeschreibungKod odpadu 17 01 03 - Odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia - 214 Mg Kod odpadu 17 02 03 - Tworzywa sztuczne - 80 Mg Kod odpadu 17 02 02 - Szkło - 25 Mg Kod odpadu 17 09 04 - Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 - 150 Mg 1. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnej ilości odpadów komunalnych do zagospodarowania w 2026 r. będących przedmiotem zamówienia. 2. Ilość wytworzonych i odebranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ilości odpadów określone powyżej należy traktować jako ilości orientacyjne i w celu prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia przez Wykonawców. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego z uwagi na m. in. okresowość powstawania odpadów komunalnych. 3. Odpady segregowane do zagospodarowania Wykonawca zobowiązany będzie przekazać podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa. Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in. w zakresie transportu odpadów, spraw formalno-prawnych związanych z dostarczaniem odpadów uprawnionemu pomiotowi posiadającemu zezwolenie na ich zagospodarowanie.
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 17 06 04
BeschreibungKod odpadu 17 06 04 - Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 - 50 Mg 1. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnej ilości odpadów komunalnych do zagospodarowania w 2026 r. będących przedmiotem zamówienia. 2. Ilość wytworzonych i odebranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ilości odpadów określone powyżej należy traktować jako ilości orientacyjne i w celu prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia przez Wykonawców. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego z uwagi na m. in. okresowość powstawania odpadów komunalnych. 3. Odpady segregowane do zagospodarowania Wykonawca zobowiązany będzie przekazać podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa. Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in. w zakresie transportu odpadów, spraw formalno-prawnych związanych z dostarczaniem odpadów uprawnionemu pomiotowi posiadającemu zezwolenie na ich zagospodarowanie.
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 01 02
BeschreibungKod odpadu 20 01 02 - Szkło - 10 Mg 1. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnej ilości odpadów komunalnych do zagospodarowania w 2026 r. będących przedmiotem zamówienia. 2. Ilość wytworzonych i odebranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ilości odpadów określone powyżej należy traktować jako ilości orientacyjne i w celu prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia przez Wykonawców. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego z uwagi na m. in. okresowość powstawania odpadów komunalnych. 3. Odpady segregowane do zagospodarowania Wykonawca zobowiązany będzie przekazać podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa. Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in. w zakresie transportu odpadów, spraw formalno-prawnych związanych z dostarczaniem odpadów uprawnionemu pomiotowi posiadającemu zezwolenie na ich zagospodarowanie.
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 03 07
BeschreibungKod odpadu 20 03 07 - Odpady wielkogabarytowe - 1 200 Mg 1. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnej ilości odpadów komunalnych do zagospodarowania w 2026 r. będących przedmiotem zamówienia. 2. Ilość wytworzonych i odebranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ilości odpadów określone powyżej należy traktować jako ilości orientacyjne i w celu prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia przez Wykonawców. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego z uwagi na m. in. okresowość powstawania odpadów komunalnych. 3. Odpady segregowane do zagospodarowania Wykonawca zobowiązany będzie przekazać podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa. Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in. w zakresie transportu odpadów, spraw formalno-prawnych związanych z dostarczaniem odpadów uprawnionemu pomiotowi posiadającemu zezwolenie na ich zagospodarowanie.
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 01 10, 20 01 11
BeschreibungKod odpadu 20 01 10 - Odzież - 20 Mg Kod odpadu 20 01 11 - Tekstylia - 20 Mg 1. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnej ilości odpadów komunalnych do zagospodarowania w 2026 r. będących przedmiotem zamówienia. 2. Ilość wytworzonych i odebranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ilości odpadów określone powyżej należy traktować jako ilości orientacyjne i w celu prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia przez Wykonawców. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego z uwagi na m. in. okresowość powstawania odpadów komunalnych. 3. Odpady segregowane do zagospodarowania Wykonawca zobowiązany będzie przekazać podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa. Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in. w zakresie transportu odpadów, spraw formalno-prawnych związanych z dostarczaniem odpadów uprawnionemu pomiotowi posiadającemu zezwolenie na ich zagospodarowanie.
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 zamówienia – zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodach: 20 01 10, 20 01 11
BeschreibungKod odpadu 20 01 10 - Odzież - 60 Mg Kod odpadu 20 01 11 - Tekstylia - 60 Mg 1. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnej ilości odpadów komunalnych do zagospodarowania w 2026 r. będących przedmiotem zamówienia. 2. Ilość wytworzonych i odebranych odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ilości odpadów określone powyżej należy traktować jako ilości orientacyjne i w celu prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia przez Wykonawców. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego z uwagi na m. in. okresowość powstawania odpadów komunalnych. 3. Odpady segregowane do zagospodarowania Wykonawca zobowiązany będzie przekazać podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa. Wykonawca ponosi całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in. w zakresie transportu odpadów, spraw formalno-prawnych związanych z dostarczaniem odpadów uprawnionemu pomiotowi posiadającemu zezwolenie na ich zagospodarowanie.